Dnia 1 grudnia 2017 mamy wyjątkową przyjemność zaprosić uczestników seminarium “Funkcjonalna okluzja – Od stawu skroniowo-żuchwowego do projektowania uśmiechu” na warsztaty praktyczne. Ze względu na charakter warsztatów, liczba miejsc jest ograniczona. Warsztaty są darmowe dla uczestników którzy zarejestrowali się oraz dokonali płatności za seminarium “Funkcjonalna okluzja – Od stawu skroniowo-żuchwowego do projektowania uśmiechu”

Warsztat 1, 9:00 – 11:00

„Fotografia cyfrowa w stomatologii „

Minimum teorii & Maximum praktyki

Warsztaty Digital24

Fotografia w stomatologii w przeciągu ostatnich lat stała się formą komunikacji oraz niemalże obowiązkiem każdego lekarza oraz technika. Dzięki fotografii lekarz ma możliwość głębokiej analizy sytuacji klinicznej, zaplanowania procesu leczenia, oraz może na bieżąco go dokumentować. Jako forma komunikacji, zdjęcia pozwalają pacjentowi zrozumieć istotę i zasadność sugerowanych procedur, zaś interdyscyplinarnemu zespołowi zaangażowanemu często w długotrwały proces leczenia, pozwala nawiązać dialog oparty na obrazie. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż jest wdzięcznym medium dającym pole do osobistego i kreatywnego podejścia do codziennej pracy, oraz pozwala dzielić się swoimi osiągnięciami ze światem.

Chcesz rozpocząć przygodę z fotografią stomatologiczną? Masz poczucie, że cały czas próbujesz i zdjęcia nadal Ci nie wychodzą tak jak powinny? Czy chcesz podnieść skuteczność sprzedaży swoich planów leczenia i dokumentować efekty swojej pracy? Potrzebujesz zadać konkretne pytania i uzyskać konkretne odpowiedzi? Nie jesteś pewien jak rozsądnie wybrać sprzęt, aby uzyskać oczekiwanie rezultaty? 

„Fotografia cyfrowa w stomatologii – Minimum teorii & Maximum praktyki” to kurs praktyczny poparty wprowadzeniem, w trakcie którego pokażemy jak rozpocząć pracę z aparatem w swojej praktyce i wskazać drogę, jak dalej rozwijać swoje umiejętności. W skondensowany sposób, pokażemy zależności pomiędzy poszczególnymi parametrami ustawień aparatu, obiektywu oraz światła, aby w zależności od potrzeb wykonać odpowiednie zdjęcia. Wskażemy jak wykorzystać sprzęt zarówno w budowaniu portfolio, przy tworzeniu dokumentacji, jak również w takich procedurach jak chirurgia oraz protetyka.

Na warsztatach firma Digital24 zapewnia uczestnikom zestawy fotograficzne firmy Canon, na których odbędą się zajęcia praktyczne. Chcemy dać Państwu gotowe i proste rozwiązania, aby już kolejnego dnia wdrożyć fotografię do codziennej pracy w swoim gabinecie i móc ją rozwijać.

Warsztat poprowadzi Andrzej Bugajski: w tej odsłonie pokaże swój warsztat fotograficzny, oparty o wrażliwość i techniczny szlif poparty latami pracy zarówno z aparatem fotograficznym jak i z kamerą filmową. Prowadzone przez niego zamknięte szkolenia fotograficzne w klinikach cenione są za maksymalnie praktyczny aspekt i szkolenie całych zespołów. Art Director, fotograf, filmowiec, właściciel agencji kreatywnej Rebel Artistry. Współpracuje z największymi i najbardziej prestiżowymi klinikami stomatologicznymi oraz z wieloma uznanymi lekarzami w Polsce.

Brak miejsc!

Warsztat 2, 11:15 – 12:30

„Siła Marki w Stomatologii”

Zarówno marka kliniki, samo nazwisko każdego lekarza to marka sama w sobie. Składa się na nią wiele czynników, począwszy od reputacji, pierwszego wrażenia, poprzez logotyp, stronę www, wiedzę i doświadczenie, cechy osobowości, podejście do leczenia, po rozmowę z pacjentem.

Zarówno lekarz, jak i klinika potrzebuje komunikować się ze światem zewnętrznym. Zarówno wizualnie jak i werbalnie.

– Wyróżnij się z tłumu, albo zgiń – Jak znaleźć pomysł komunikację marketingową swojej klinki?

– Kim są moi pacjenci? Jak dobrze ich znasz? Czy komunikujesz się z nimi w odpowiedni sposób?

– Jestem lekarzem, jak budując swoje nazwisko grać do wspólnej bramki pod szyldem kliniki?

– Baza danych moich pacjentów, jak korzystać z jej potencjału?

– Opowiedz swoim pacjentom ciekawą historię – Jak tworzyć angażujący content, zarówno lifestylowy, jak i merytoryczny, jak go dystrybuować?

– Interdyscyplinarne leczenie & interdyscyplinarny marketing

– Rozmowa z pacjentem -> diagnostyka -> plan leczenia -> praca przy fotelu – Skuteczny marketing działa tak samo!

– Video i zdjęcia – dokumentacja medyczna vs. profesjonalny sprzęt vs. oprogramowanie vs. aplikacje mobilne. Wydaj najmniej, jak się da, zachwyć swoich pacjentów!

– Rozmawiaj, komunikuj się, opowiadaj historię, poświęć czas – pacjenci Cię pokochają

PROWADZĄCY: Andrzej Bugajski – Art Director, właściciel agencji kreatywnej Rebel Artistry. W stomatologii najbardziej rozpoznawalny dzięki nietuzinkowym produkcjom filmowym, które są jego największą pasją. Współpracuje na z największymi i najbardziej prestiżowymi klinikami stomatologicznymi oraz z wieloma uznanymi lekarzami oraz firmami w Polsce. Kreatywny strateg, filmowiec, fotograf, maniak digitalu o analogowej duszy, z zamiłowania muzyk.

Warsztat  3, 13:00 – 15:00

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą generacją materiału Enamel – Enamel Plus HRi.

Warsztaty materiałowe to spotkania informacyjno – praktyczne mają na celu przybliżenie właściwości, charakterystyki oraz zasad pracy materiałem kompozytowym Enamel Plus HRi.

W części teoretycznej omówione zostaną:
kolorystyka i właściwości optyczne poszczególnych kolorów materiału Enamel Plus HRi
analiza kolorystyczna wg Dr Lorenzo Vaniniego
przygotowanie matrycy silikonowej

W części praktycznej na podstawie zdobytych informacji uczestnicy szkolenia dokonają analizy kolorystycznej żądanego przypadku, oceny struktury powierzchni, samodzielnie wykonają matrycę silikonową, a następnie na modelu gipsowo-akrylowym będą mogli przećwiczyć nakładanie materiału Enamel Plus HRI.

Każdy z uczestników ponadto będzie miał możliwość wypróbowania:
– narzędzi silikonowych do modelowania wypełnień
– Enamel Shiny – zestawu past diamentowych do polerowania
– Enamel Stain – systemu farbek kompozytowych

Warsztaty poprowadzą:

Pisuk Dawid, lek. dent.
Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.
Finalista międzynarodowego konkursu Jules Allemand Trophy
Prowadzący Jules Allemand Trophy na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.
Członek Międzynarodowego komitetu organizacyjnego Jules Allemand Trophy we Włoszech.
Autor publikacji przypadków i fotoreportaży na stronie StyleItaliano
Wykładowca na konferencji Art of composite w 2016 i w 2017 roku.
Pasjonat stomatologii estetycznej opartej na rekonstrukcjach kompozytowych. W codziennej praktyce lekarskiej kładzie szczególny nacisk na pełną diagnostykę pacjenta i ułożenie szczegółowego planu leczenia w oparciu o nowoczesne metody diagnostyczne, w tym CBCT.

Współprowadząca:
Licencjonowany Tech. Dent. Adrianna Olszewska
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Uczestniczka PilotLab Meeting we Włoszech, organizowanego przez Micerium i prowadzonego przez Danielle Rondoni.
Sympatyczka nowych technologii i ciekawych rozwiązań w protetyce i stomatologii estetycznej.
Organizatorka szkoleń dla stomatologów w Micerdent.

Ilość uczestników: 14

Warsztat  4, 15:30 – 17:30

Jak T-Scan pozwala przyspieszyć i zwiększyć dokłatność ekwilibracji

Prowadzący Robert Białach, lek. dent.

W czasie prezentacji wykładowca omówi zastosowanie kalki elektronicznej T-Scan w codziennej praktyce. Przedstawi uproszczony protokół postępowania podczas ekwilibracji szyn i naturalnego uzębienia. Opowie krok po kroku jak wprowadzić T-Scan do praktyki. Nauczysz się zasady działania T-Scan, zastosowania i interpretacji wyników.

Robert Białach ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Rozwój w kierunku kompleksowej stomatologii zaczął już podczas stażu podyplomowego, uczęszczając na liczne kursy . W gabinecie zajmuje się leczeniem ortodontycznym. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje, uczęszczając na liczne seminaria oraz warsztaty, dążąc do zapewnienia swoim Pacjentom pięknego, zdrowego uśmiechu. Ukończył prestiżową Akademię Dawsona na Florydzie oraz Curriculum Ortodontyczne FACE (Functional and Cosmetic Excellence) w Stambule, które jest jedną z najlepszych szkół ortodontycznych na świecie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Ilość uczestników: 20

Warsztat  5, 18:00 – 20:00

Artykulator i łuk twarzowy – zastosowanie w praktyce.

Prowadzący dr Danuta Bukowska

  • Zasady stosowania łuku twarzowego Denar Slidematic – budowa łuku, punkty referencyjne, płaszczyzna odniesienia.
  • Praktyczne użycie łuku twarzowego przez każdego z uczestników.
  • Zasady montowania modeli w artykulatorze na przykładzie artykulatora Denar Mark 320.

Danuta Bukowska, stomatolog, jest absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. Od roku 1990 prowadzi Praktykę Prywatną w Łodzi. Od wielu lat jest konsultantem do spraw stomatologii firmy Jenerix. Przez kilka lat była wykładowcą WUM. Uczestniczyła w wielu konferencjach i kursach stomatologicznych często również jako wykładowca. Autorka publikacji w prasie stomatologicznej. Prowadzi liczne wykłady i warsztaty praktyczne na terenie całego kraju.

Ilość uczestników: 20

Brak miejsc!

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz wszystkie artykuły teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz wszystkie artykuły teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).