John C. Cranham, DDS

John C. Cranham, DDS

Dyrektor kliniczny The Dawson Academy

John C. Cranham prowadzi w Chesapeake w Virgini (USA) prywatną praktykę, zorientowaną na stomatologię estetyczną. W 1988 r. ukończył Medical College
of Virginia. Do dziś utrzymuje kontakt ze swoją uczelnią jako Associate Clinical Professor. Jest międzynarodowym wykładowcą. Koncentruje się na takich tematach, jak estetyczne zasady w stomatologii, współczesne koncepcje okluzyjne, planowanie leczenia, podejmowanie decyzji w stomatologii estetycznej, fotografia cyfrowa, komunikacja z laboratorium, szczęście i spełnienie w stomatologii.

Dr Cranham to autor wielu artykułów, publikowanych w prasie specjalistycznej. Jest również aktywnym członkiem prestiżowych organizacji, np. American Dental Association, The American Academy of Cosmetic Dentistry, The American Academy of Fixed Prosthodontics, The American Equilibration Society.
Dr Cranham zasiada w radzie Advanstar Dental Media CE Advisory Board (Advanstar jest wydawcą Dental Product Report).

Dr Cranham jest także Dyrektorem Klinicznym w Akademii Dawsona. Prowadzi wykłady i zajęcia praktyczne. Jest bardzo aktywny, ma na swoim koncie ponad 650 dni wykładów na całym świecie.

Andrew C. Cobb, DDS

Andrew C. Cobb, DDS

Director of the Core Curriculum

Andrew C. Cobb prowadzi w Waszyngtonie (USA) prywatną praktykę, zorientowaną na stomatologię estetyczną i problemy ze stawem skroniowo-żuchwowym. W 1988 r. ukończył Georgtown University of Dentistry uzyskując tytuł Doctor of Dental Surgery. W latach 1984 – 1988 był asystentem w Katedrze Uzupełnień Stałych oraz Materiałoznawstwa Stomatologicznego W Georgtown School of Dentistry. Jest międzynarodowym wykładowcą. Koncentruje się na takich tematach, jak estetyczne zasady w stomatologii, współczesne koncepcje okluzyjne, planowanie leczenia, podejmowanie decyzji w stomatologii estetycznej.

Dr Cobb to autor wielu artykułów, publikowanych w prasie specjalistycznej. Jest również aktywnym członkiem prestiżowych organizacji, np. American Dental Association, The American Academy of Cosmetic Dentistry, International College of Dentists, Academy of General Dentistry, The American Equilibration Society. Dr Cranham zasiada w radzie Advanstar Dental Media CE Advisory Board (Advanstar jest wydawcą Dental Product Report).

Dr Cobb jest starszym wykładowcą w Akademii Dawsona oraz pełni funkcję Director of Core Curriculum. Prowadzi wykłady i zajęcia praktyczne.

Otrzymał wiele nagród za pracę humanitarną m.in. w 2009 nagrodę Humanitarian of the Year Award nadaną przez The American Academy of Cosmetic Dentistry.

Dorota Stankowska

Dorota Stankowska

Associate Faculty

Ukończyła ponad 100 kursów w najlepszych ośrodkach stomatologicznych na świecie m.in. w USA, Szwajcarii, Włoszech, Niemczech czy Wielkiej Brytanii.
Jest uczennicą największych guru stomatologii adhezyjnej, m.in. Lorenzo Vaniniego, Didiera Dietschi i Pascala Magne, którzy przekazali jej wiedzę jak w prosty sposób osiągać trwałe i piękne rezultaty. Posiada tytuł Master of Fixed Prosthodontics, który zdobyła na Uniwersytecie w Siennie. Jest aktywnym członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej i affiliate Europejskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. Współautorka pierwszego poradnika dentystycznego dla pacjentów „Bądź bystry u dentysty”. Jest członkiem prestiżowej The Dawson Alumni Association w USA i współorganizatorką The Dawson Academy Polska.

W przeszłości zwyciężyła ciężką chorobę. Żyje dzięki lekarzom, którzy jej pomogli. Teraz ona pomaga pacjentom w odzyskiwaniu radości życia dzięki pięknemu uśmiechowi.

Umiejętności trenerskie zdobyła u najlepszych nauczycieli na świecie. Od ponad 10 lat wykorzystując nowoczesne techniki nauczania, swoją pasję przekazuje dalej ucząc innych dentystów w kraju i za granicą. Na jej energetycznych kursach nie tylko nauczysz się prawidłowych technik stomatologicznych,
ale też będziesz wiedział jak wdrożyć je w codzienną pracę, aby inwestycja w kurs przyniosła sukces osobisty i finansowy.

Leonard Hess, DDS

Leonard Hess, DDS

Senior Faculty

Dr Leonard A. Hess prowadzi prywatną praktykę w Monroe w Północnej Karolinie. Dorastając w Środkowym Zachodzie, ukończył stomatologię na North western Dental School w Chicago. Dr Hess jest członkiem Amerykańskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, Amerykańskiego Towrzystwa Ekwilibracji, ADA, NCDS. Jest starszym instruktorem w The Dawson Academy.
Dr Hess zaangażował się w edukację od samego początku pracy stomatologicznej. Przez ostatnie lata, kilkaset godzin poświęcił na prowadzeniu zajęć praktycznych i wykładów w USA. Uczył w klubach dyskusyjnych, na corocznych konferencjach AACD. Pracuje jako ekspert dla takich firm jak Whip-Mix,
Dr Hess rozpoczął prowadzenie szkoleń i kursów doskonalenia zawodowego w 2005 r. Ich tematyka obejmuje okluzję, projektowanie uśmiechu, planowanie leczenia, przygotowanie i integrację z praktyką stomatologii. Prowadził całodniowe kursy na krajowym spotkaniu American Academy of Cosmetic Dentistry, The Greater New York Dental Meeting, AACD National Meeting, Pacific Dental Conference, Ontario Dental Association i The Yankee Dental Conference. Dr Hess prowadzi także kursy w Japonii, Niemczech, Polsce, Chinach i Kanadzie.
Kerr and Dentsply. Jego artykuły znalazły się w Advanced Esthetics and Interderdiscyplinary Dentistry, Inside Dentistry, Vistas and Contemporary Esthetics
and Restorative Dentistry. Prywatnie dr Hess lubi spędzać czas z rodziną, grając w golfa, podróżując, jeżdżąc na nartach i ścigając się samochodami.

Dagmara Karczewska

Dagmara Karczewska

Lek. dent. Dagmara Karczewska – Purzycka w 1999 r. ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku na Wydziale Lekarskim Oddział Stomatologii.
Od 2004 r. pracuje w Smile Clinic należącej do wybitnego specjalisty Krzysztofa Chmielewskiego, gdzie zajmuje się protetyką, implantoprotetyką, endodoncją oraz stomatologią zachowawczą.
Ukończyła wiele prestiżowych kursów oraz szkoleń zarówno w kraju jak i za granicą, m. in.: Vienna School of Interdisciplinary Dentistry Curriculum 2016, „Gnathology and Occlusion in Interdycyplinary Dentistry”, The Dawson Academy Core Curriculum - Comprehensive Examination & Records Lecture and Hands On ,Perioprotetyczny Interfejs, biomechanika: podstawy uzupełnień mocowanych kohezyjnie i adhezyjnie; dr John Kois, Funkcjonalna okluzja od stawu skroniowo-żuchwowego do projektowania uśmiechu, The Dawson Academy Polska.
Ponadto ma na koncie uczestnictwo w innych kursach i kongresach dotyczących rehabilitacji protetycznej, okluzji i endodoncji.
Estetyka w stomatologii to jej pasja. Na co dzień realizuje zarówno rozległe prace implanto-protetyczne, jak i minimalnie inwazyjne odbudowy kompozytowe. Wiedza wyniesiona ze szkoleń w Polsce i za granicą , wraz z codzienną praktyką, zbudowały u doktor Karczewskiej-Purzyckiej kompetencje w planowaniu leczenia i jego realizacji. Planowanie leczenia uważa za najważniejszy etap rehabilitacji i największe wyzwanie. Wyznaje zasadę, że celem prowadzonego leczenia jest połączenie harmonijnej estetyki i funkcji.

Przemysław Stankowski

Przemysław Stankowski

Ukończył studia na Pomorskiej Akademii Medycznej w 2000 roku. Swoją edukację kontynuował w renomowanych zagranicznych ośrodkach naukowych w USA, m.in. ukończył Master Program in Implant Dentistry na Uniwersytecie w Los Angeles.
Jest ekspertem w zakresie periodontologii i chirurgii dentystycznej, a swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi stomatologami prowadząc szkolenia praktyczne.
Zarządzał pierwszym polskim klubem ITI Study Club, będącym częścią prestiżowego Międzynarodowego Stowarzyszenia Implantologicznego (International Team for Implantology, ITI). Był członkiem American Academy of Periodontology (AAP). Obecnie zaangażowany jest w działalność Dentsply Implants Club, zajmuje się on organizacją szkoleń branżowych prowadzonych przez największe sławy światowej stomatologii.
Jest członkiem m.in. European Academy of Esthetic Dentistry, Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej i The Dawson Alumni Association.

 DeWitt C. Wilkerson, DDS

DeWitt C. Wilkerson, DDS

Senior Faculty

Prezydent Amerykańskiego Stowarzyszenia Zdrowia Systemowego Jamy Ustnej American Academy of Oral Systemic Health(AAOSH), były prezydent Amerykańskiego Stowarzyszenia Ekwilibracji (AES), Starszy wykładowca w The Dawson Academy.
Profesor stomatologii na Uniwersytecie na Florydzie - Wydział Stomatologii, były wykładowca i członek instytutu Pankey.
Dr Wilkerson ukończył Uniwersytet na Florydzie - Wydział Stomatologii w 1982 roku, tego samego roku dołączył do prywatnej praktyki dr. Petera Dawsona
w St. Petersburgu na Florydzie. Wykłada międzynarodowo od ponad 25 lat między innymi na tematy stomatologii odtwórczej, TMD, zaburzeń w oddychaniu
i spaniu.

Glenn DuPont, DDS

Glenn DuPont, DDS

Senior Faculty

Glenn DuPont ukończył Emory University School of Dentistry w 1979 i rozpoczął pracę w praktyce dr Petera Dawsona i dr Rubena”Peta” Roacha
w St. Petersburgu na Florydzie. Od tamtej pory uczył się, praktykował i uczył dentystów konceptu stomatologii kompleksowej. Dr DuPont był prezydentem Pinellas County Dental Association i członkiem założycielem the Dawson Center. Jest członkiem American Academy of Restorative Dentistry i American Equlibration Society oraz jest zaangażowany w wielu klubach dyskusyjnych i organizacjach branżowych. Jest starszym wykładowcą w The Dawson Academy.
Dr DuPont prowadzi wykłady w USA i na całym świecie.

Scott Finlay, DDS

Scott Finlay, DDS

Senior Faculty

Dr Finlay ukończył z wyróżnieniem University of Maryland, Baltimore College of DentalSurgery oraz program GPR (General Practice Residency) przy Szpitalu Urazowym Washington DC Area. Jest akredytowanym przy American Academy of Cosmetic Dentistry od 2007 r. Dr Finlay jest także redaktorem w czasopiśmie Journal of Cosmetic Stomatology przedstawiając w nim perspektywę eksperta. Był także członkiem zarządu American Board of Cosmetic Dentistry.

Jest starszym wykładowcą The Dawson Academy. Zajmuje się uczeniem współczesnych koncepcji związanych z funkcjonalnością oraz estetyką i odbudową zębów przednich w formacie zajęć praktycznych. Ponadto Scott napisał szereg artykułów, które ukazały się w czasopismach, takich jak: Journal of Cosmetic Dentistry, Inside Dentistry i Vistas.

W 1987 roku zaczął swoją praktykę w Annapolis w Meryland, ze szczególnym naciskiem na stomatologię estetyczną. Jest on również autorem niedawno zrewidowanego konceptu Amerykańskiej Akademii Stomatologii Kosmetycznej “Współczesne koncepcje w Smile Design”, który służy jako podstawa do kryteriów oceny i badania w procesie wyznaczania standardów w amerykańskiej stomatologii. Jest on nieustająco wybierany jako najlepszy kosmetyczny dentysta w obu obszarach Greater Baltimore Annapolis przez jury składające się z jego rówieśników. Jest także założycielem kosmetycznego dream teamu
– LLC, który lokalnie służy jako źródło wiedzy we wszystkich aspektach estetyki, jak również jest gospodarzem imprez dla filantropów do pozyskiwania korzyści dla lokalnych organizacji charytatywnych.

Dr Finlay i jego żona, Linda, mają jedną córkę i żyją w Annapolis w stanie Maryland. Lubi grać w golfa, jeździć na nartach i żeglarstwo.

Dr Iván Malagón Juárez

Dr Iván Malagón Juárez

Dr Malagón otrzymał wykształcenie na Uniwersytecie w Madrycie w 2002 roku oraz skończył specjalizację z ortodoncji, ortopedii i chirurgii ortognatycznej
na Uniwersytecie południowej Missisippi. Jest niezwykłym dentystą znajdującym się pośród 40 najbardziej znaczących lekarzy w "The Excellence of Medicine
in Spain" opublikowanych przez wydawnictwo LastWord. Jest dyrektorem programów podyplomowych "Clear Orthodontics Master Class" oraz "Clear Ortho International Program COIP". Był wykładowcą dla Align Technology w latach 2008-2012 oraz wykładowcą w ponad 100 zaawansowanych kursach między innymi zjazdach, forach DGOG czy sympozjum ortodoncji plastycznej. Jest diamentowym dostawcą Invisalign od 2012 roku z ponad 2000 przypadków wyleczonych dzięki alignerom Invisalign. Jest członkiem Hiszpańskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Jest stałym ekspertem od spraw zdrowotnych
dla magazynów takich jak: Vogue, Marie Claire, Luxury News. Dr Malagon otrzymał również złoty medal za prestiż zawodowy przyznawany przez kręg przedsiębiorców “Europe 2001 Forum”.

Ian Buckle

Ian Buckle

Starszy wykładowca i dyrektor Dawson Academy w Wielkiej Brytanii.
Ian Buckle jest pierwszym Międzynarodowym członkiem wydziału pedagogicznego w Dawson Academy for Advanced Dental Education w St. Petersburg
na Florydzie.
Jako dyrektor kliniczny The Dawson Academy w Wielkiej Brytanii, dr Buckle prowadzi wykłady na temat stomatologii funkcjonalnej i estetycznej na poziomie krajowym (Wielka Brytania) i międzynarodowym. Angażuje się bezpośrednio w zajęcia z Podstaw Programów Nauczania, seminaria i kluby naukowe,
a także w ostatnim czasie zapewnia kształcenie ustawiczne dla specjalistów dentystycznych w całej Europie. Jako praktyk spędza około dwóch trzecich swojego czasu, a jedną trzecią jako wykładowca. Uważa, że ta równowaga utrzymuje go w czołówce obu dyscyplin.
Ian zakwalifikował się na Uniwersytet w Liverpool’u w 1985 roku. Ma ponad 30-letnie doświadczenie w praktyce ogólnej, zarówno w sektorze prywatnym,
jak i w National Health Service. Członek Amerykańskiej Akademii Stomatologii Kosmetycznej (AACD), Brytyjskiej Akademii Stomatologii Kosmetycznej (BACD), Brytyjskiego Towarzystwa Stomatologicznego (BDA) i Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (ADI), który co roku kończy ponad 100 godzin kształcenia podyplomowego.
Ian Buckle prowadzi prywatną praktykę w malowniczej wiosce Thornton Hough na Wirral, koncentrując się na kompleksowej rekonstrukcji, estetyce
i implantologii. The Practice to brytyjska placówka The Dawson Academy, mieszcząca się w odrestaurowanej XVII-wiecznej stodole.

 Larry M. Guzzardo

Larry M. Guzzardo

Larry rozpoczął swoją 24-letnią karierę jako specjalista ds. szkolenia, prowadząc programy szkoleniowe takie jak aktywne słuchanie, obsługa klienta, zarządzanie stresem oraz rozwój kariery. Od czasu przejścia na konsulting dentystyczny w pełnym wymiarze czasu 22 lata temu, Larry skupił swój talent
i doświadczenie wyłącznie na zarządzaniu praktyką dentystyczną, systemami biznesowymi i rozwoju liderów. Larry prezentował liczne serie szkoleń,
m.in. „Wygrać akceptację pacjenta”, „Systemy komunikacji biznesowej”, oraz „Wyzwanie przywództwa”.
Larry M. Guzzardo prowadzi wszechstronny, spersonalizowany konsulting na miejscu wyłącznie dla dentystów i ich pracowników. Przez ostatnie dwie dekady pomagał profesjonalistom realizować finansowe i prywatne cele. Jego systemy biznesowe i marketingowe skupiają się bezpośrednio na dwóch głównych celach: poprawie wyniku finansowego i zapewnieniu optymalnej opieki pacjentowi. Idzie również o krok dalej. Wierzy, że ludzie są najważniejszym zasobem praktyki, dlatego rozwinął konkretne programy do tworzenia zmotywowanych graczy zespołowych, których działania pokazują ich zaangażowanie w wynik Twojej praktyki. Larry przemawiał dla profesjonalistów w całych Stanach Zjednoczonych o Zarządzaniu Praktyką, otrzymał Speaker’s Appreciation Award
od wielu organizacji, m.in.:American Academy of Cosmetic Dentistry, American Academy of Implant Dentistry North Carolina Holiday Dental Conference, Atlanta Dental Hygienist Association.

Igor Meissner

Igor Meissner

Dr n. med.

Ukończył studia na Akademii Medycznej W Poznaniu w 1997 roku. W latach 1997-2009 pracował jako asystent w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Poznaniu, gdzie prowadził zajęcia dla studentów polsko i anglojęzycznych. W 2003 roku jako jeden z pierwszych w Polsce uzyskał stopień Master in Implatologia w trakcie rocznego pobytu na Uniwersytecie w Pizie. W 2006 roku ukończył specjalizację w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej. Od 2009 prowadzi Przychodnie Stomatologiczną MEISMED. Uczestnik wielu szkoleń krajowych i zagranicznych. Dyrektor naukowy kursów z radiologii stomatologicznej pod auspicjami Wielkopolskiej Izby Lekarskiej.

Giuseppe Romeo, MDT - CDT

Giuseppe Romeo, MDT - CDT

Technik dentystyczny

Giuseppe Romeo urodził się w Port Chester w USA. Jest technikiem dentystycznym w Turynie (Włochy). Zdobył jeden z najwyższych stopni edukacyjnych
w zawodzie Technika Dentystycznego.

Naukę praktykował zarówno we Włoszech jak i za granicą, pracując w Stanach Zjednoczonych oraz Szwajcarii. W obu państwach prowadzi wysokiej klasy kursy. Autor wielu artykułów dla ważnych magazynów dentystycznych we Włoszech oraz na świecie takich jak: PRAD (Practical procedures & aesthetic dentistry – praktyczne procedury i estetyczna stomatologia), JERDS (Jurnal of ethetic and restorative dentistry – Czasopismo o estetyce i odbudowie
w stomatologii), Dialog dentystyczny, Realitee Cliniques, QDT (Quintessence of Dental Technology – Kwintesencja technologii dentystycznej), eLABORATE (magazyn australijski), QJDT (Quintessence Journal of Dental Technology – Czasopismo Kwintesencja Technologii Dentystycznej, Alta Tecnica Dental (Meksyk) oraz The New Dental Laboratory Technican – Nowe Laboratorium Dentystyczne (włoski magazyn). Napisał książkę z doktorem Domenico Massironi
oraz Panem Romeo Pascetta zatytułowaną: „Estetyka i precyzja. Kliniczne i techniczne procedury” – ang. „Esthetic and Precision. Clinical and technical procedures”, która została wydana przez Kwintesencję. Jest on współautorem książki „Stomatologia Estetyczna i Zachowawcza” ang. „Aesthetic and Restorative Dentistry”, którą także wydała Kwitnesencja. Ten manuskrypt został napisany z doktorem Terym Douglassem, doktorem Karlem Reinferderem oraz Panem Willi Geller.

Giuseppe Romeo jest członkiem Willi Geller’s Oral Design Group , ARCO (Włoski wykładowca kultury techniki dentystycznej), Amerykańskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (AAED). Należy on także do kolegium członków „Międzynarodowej Techniki Projektowania”. Jest członkiem Amerykańskiej Akademii Stomatologicznej Wspomaganej Technologią Mikroskopową (AMED), profesor- asystent kliniczny w sekcji stomatologii zachowawczej na Uniwersytecie
w Californii, Los Angleles.

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz wszystkie artykuły teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.