Ian Buckle

Ian Buckle

Ian Buckle - prowadzi prywatną praktykę w Buckle Advanced Dental Care w Thornton Hough w Anglii, gdzie wykonuje zabiegi stomatologii rekonstrukcyjnej, estetycznej i implantologii. Jako praktyk spędza około dwóch trzecich swojego czasu, a jedną trzecią jako wykładowca. Uważa, że ta równowaga utrzymuje go w czołówce obu dyscyplin. Członek Amerykańskiej Akademii Stomatologii Kosmetycznej (AACD), Brytyjskiej Akademii Stomatologii Kosmetycznej (BACD), Brytyjskiego Towarzystwa Stomatologicznego (BDA) i Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (ADI), który co roku kończy ponad 100 godzin kształcenia podyplomowego.

Dorota Stankowska

Dorota Stankowska

Associate Faculty

Ukończyła ponad 100 kursów w najlepszych ośrodkach stomatologicznych na świecie m.in. w USA, Szwajcarii, Włoszech, Niemczech czy Wielkiej Brytanii.
Jest uczennicą największych guru stomatologii adhezyjnej, m.in. Lorenzo Vaniniego, Didiera Dietschi i Pascala Magne, którzy przekazali jej wiedzę jak w prosty sposób osiągać trwałe i piękne rezultaty. Posiada tytuł Master of Fixed Prosthodontics, który zdobyła na Uniwersytecie w Siennie. Jest aktywnym członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej i affiliate Europejskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. Współautorka pierwszego poradnika dentystycznego dla pacjentów „Bądź bystry u dentysty”. Jest członkiem prestiżowej The Dawson Alumni Association w USA i współorganizatorką The Dawson Academy Polska.

W przeszłości zwyciężyła ciężką chorobę. Żyje dzięki lekarzom, którzy jej pomogli. Teraz ona pomaga pacjentom w odzyskiwaniu radości życia dzięki pięknemu uśmiechowi.

Umiejętności trenerskie zdobyła u najlepszych nauczycieli na świecie. Od ponad 10 lat wykorzystując nowoczesne techniki nauczania, swoją pasję przekazuje dalej ucząc innych dentystów w kraju i za granicą. Na jej energetycznych kursach nie tylko nauczysz się prawidłowych technik stomatologicznych,
ale też będziesz wiedział jak wdrożyć je w codzienną pracę, aby inwestycja w kurs przyniosła sukces osobisty i finansowy.

Davide Bertazzo

Davide Bertazzo

Davide Bertazzo jest technikiem dentystycznym. Od ponad trzydziestu lat prowadzi własne laboratorium protetyczne we włoskim Casale Monferrato. W celu poszerzania swojej wiedzy i umiejętności ukończył wiele prestiżowych szkoleń, m.in z gnatologii i protetyki estetycznej. W swojej pracowni (oprócz wycisków) wykonuje implanty przy użyciu stereomikroskopu. Jest aktywnym członkiem Academy of Esthetic Dentistry (IAED), „Amici di Brugg” i Massironi Study Club. Bertazzo jest także prelegentem wielu konferencji i kursów we Włoszech i za granicą oraz autorem wielu publikacji naukowych w międzynarodowych czasopismach. Współpracuje z dr Alessandro Contim, dr Roberto Rossim i dr Carlo Ghezzim.

Przemysław Stankowski

Przemysław Stankowski

Lek. Dent.

Ukończył studia na Pomorskiej Akademii Medycznej w 2000 roku. Swoją edukację kontynuował w renomowanych zagranicznych ośrodkach naukowych w USA, m.in. ukończył Master Program in Implant Dentistry na Uniwersytecie w Los Angeles.
Jest ekspertem w zakresie periodontologii i chirurgii dentystycznej, a swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi stomatologami prowadząc szkolenia praktyczne.
Zarządzał pierwszym polskim klubem ITI Study Club, będącym częścią prestiżowego Międzynarodowego Stowarzyszenia Implantologicznego (International Team for Implantology, ITI). Był członkiem American Academy of Periodontology (AAP). Obecnie zaangażowany jest w działalność Dentsply Implants Club, zajmuje się on organizacją szkoleń branżowych prowadzonych przez największe sławy światowej stomatologii.
Jest członkiem m.in. European Academy of Esthetic Dentistry, Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej i The Dawson Alumni Association.

Alessandro Conti

Alessandro Conti

Ukończył stomatologię z wyróżnieniem na Uniwersytecie w Pawii, jest profesorem wizytującym na University of Pavia (Department of Restorative Dentistry) oraz w Eastman Dental Institute (UCL-London) Prowadzi kursy i kongresy we Włoszech i za granicą oraz jest autorem publikacji naukowych w recenzowanych czasopismach stomatologicznych. Jest aktywnym członkiem Włoskiej Akademii Stomatologii Estetycznej z filią Europejskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (EAED) oraz ambasadorem Brytyjskiej Akademii Stomatologii Mikroskopowej (BAMD). Dr Conti założył prywatną praktykę w północnych Włoszech, współpracując z dr Domenico Massironim, Carlo Ghezzim i Roberto Rossim. Jego praktyka ogranicza się do estetycznej stomatologii odtwórczej i protetyki stałej.

Joanna Węgrzyn

Joanna Węgrzyn

lek. stom. spec. chirurgii stomatologicznej

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, które stały się początkiem jej dalszego i nieprzerwanego rozwoju w stomatologii. W ciągu kilku ostatnich lat dr Węgrzyn ukończyła specjalizację z chirurgii stomatologicznej oraz liczne kursy chirurgiczne — w tym cykl kursów w Akademii Dawsona oraz Praciticulum Implatologiczne w Gdańsku. Wiedzę
protetyczną doskonaliła pod okiem dr Domenico Massironiego we Włoszech, uzupełniając o techniki Dsd. Na co dzień praktykuje we własnym gabinecie “Węgrzyn Stomatologia” w Strzelcach Krajeńskich oferując pacjentom możliwości wielkiej stomatologii w małym miasteczku.
Prywatnie żona i mama trójki maluchów, z którymi podróżuje, odpoczywa, łapie balans i poznaje świat.

Ieva Oniūnaitė

Ieva Oniūnaitė

D.D.S.Dip. Perio

Ieva Oniūnaitė - litewska stomatolog, specjalistka z zakresu periodontologii z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie periodontologii. Specjalizuje się w rehabilitacji estetycznej, interdyscyplinarnych koncepcjach leczenia, leczeniu skomplikowanych przypadków. Koncentruje się na minimalnie inwazyjnych
zabiegach estetycznych w obszarze dziąseł, zabiegach mikroskopowych, z zastosowaniem cyfrowo-analogowego przepływu pracy. W 2010 roku ukończyła drugą rezydenturę w zakresie periodontologii na Uniwersytecie Medycznym w Kownie, w 2019 specjalizację drugiego stopnia w dziedzinie tkanek miękkich wokół zębów i implantów pod kierownictwem prof. Giovanniego Zucchelli na Alma Mater Studiorum Università di Bologna we Włoszech. Ukończyła szkolenie w zakresie mikrochirurgii i pracy z mikroskopem u dr. Rino Burkhardta w Szwajcarii. Od 2018 r. jest aktywną członkinią społeczności SwissPerio i intensywnie szkoli się prywatnie (z periodontologii, stomatologii estetycznej i nowoczesnej). Od 2019 prowadzi szkolenia z zakresu chirurgii. Jest właścicielką kilku prywatnych gabinetów.

David Geštakovski

David Geštakovski

Absolwent University of Zagreb School of Dental Medicine. Może poszczycić się ogólnoświatowym doświadczeniem (pracował w Dublinie i Zagrzebiu, prowadzi kursy m.in. we Włoszech, Belgii, Irlandii, Chorwacji) oraz dorobkiem naukowym - jest autorem artykułów publikowanych w Quintessence International oraz International Journal of Esthetic Dentistry. Specjalizuje się w technikach iniekcyjnych wykorzystywanych przy wykonaniu licówek kompozytowych i w tym zakresie prowadzi kursy. Dr Gestakovski jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Stomatologii Estetycznej (ESCD) i Chorwackiego Towarzystwa Stomatologii Estetycznej (HDEDM).

Szymon Krzewski

Szymon Krzewski

dr n. med.

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie oraz studia doktoranckie (tematem jego rozprawy doktorskiej są zagadnienia dotyczące wad układu stomatognatycznego u dzieci).

Poza pracą akademicką dr Krzewski doskonali się w zakresie chirurgii i periodontologii podczas szkoleń krajowych i zagranicznych.

Ukończył cykl szkoleń chirurgicznych Akademii Dawsona w Polsce oraz Curriculum Implantologii DSI Polska.

Z powodzeniem prowadzi kursy z podstaw chirurgii, a jego pasją są stomatologia cyfrowa i projektowanie 3D. W codziennej praktyce stara się wdrażać nowoczesne rozwiązania ze świata IT do stomatologii.

Planowanie zabiegów opiera na badaniach komputerowych, precyzyjnych skanach, uważa, że konsultacje specjalistyczne są fundamentem prawidłowego leczenia.

Poza pracą w gabinecie stomatologicznym bardzo ceni sobie czas spędzany na uczelni i pracę ze studentami.

Robert Białach

Robert Białach

Lek. Dent.

Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W gabinecie Stomatologicznym Stankowscy & Białach, który współtworzy, zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Podczas leczenia jego celem jest nie tylko zapewnienie pięknych prostych zębów, ale również harmonijnego profilu twarzy, stabilnego w czasie leczenia bez użycia retainerów, zdrowia stawu skroniowo-żuchwowego i przyzębia oraz szerokich drożnych dróg oddechowym. To wszystko oznacza, że dr Białach jest lekarzem, który z pomocą swojego zespołu zajmuje się pacjentami kompleksowo. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje, uczęszczając na liczne seminaria oraz warsztaty, dążąc do zapewnienia swoim pacjentom pięknego, zdrowego uśmiechu. Codziennie w pracy wykorzystuje filozofię prestiżowej Akademii Dawsona, którą ukończył na Florydzie oraz filozofię dwuletniego curriculum ortodontycznego FACE (Functional and Cosmetic Excellence) , którą ukończył w Stambule. Jest to jedna z najlepszych szkół ortodontycznych na świecie.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów, podczas codziennej pracy używa alignerów Invisalign - czyli przeźroczystych nakładek, które prostują zęby - ukończył wiele kursów o tej tematyce, między innymi Clear Ortho International Program.
Prowadzi szkolenia dla dentystów w kraju i za granicą z zakresu leczenia interdyscyplinarnego - ortodoncja-protetyk-periodontolog, profilaktyka ortodontyczna czy fotografia w stomatologii.
Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem. W czasie wolnym lubi podróżować z rodziną, spędzać aktywnie czas, np. pływając bądź jeżdżąc na rowerze. Lubi też sklejać modele.

Sergio Piano

Sergio Piano

DMD

Ukończył stomatologię na Uniwersytecie w Genui we Włoszech.
Wykładowca studiów podyplomowych na Uniwersytecie Federico II w Neapolu we Włoszech (magister implantologii), Uniwersytet Marconi Rome we Włoszech (magister chirurgii sterowanej komputerowo) oraz Uniwersytet Brescia we Włoszech (magister stomatologii cyfrowej). Dyrektor prywatnej kliniki dentystycznej dr Sergio Piano w Genui we Włoszech. Był asystentem wizytujący na Uniwersytecie Genewskim w Szwajcarii w latach 1991-92 (Wydział Protetyki, prof. Belser i Implantologia, prof. Bernard). Stały wykładowca krajowy i międzynarodowy w ponad 30 krajach. Autor kilku prac naukowych z dziedziny Implantologii i Estetyki. Aktywny członek IAO (Włoskiej Akademii Osteointegracji) oraz IAED (Włoskiej Akademii Stomatologii Estetycznej). Partner EAED (Europejskiej Akademii Stomatologii Estetycznej), ITI Fellow oraz członek Grupy Zarządzającej Sekcji Włoskiej w roli Koordynatora Klubu Naukowego.

Giuseppe Romeo, MDT - CDT

Giuseppe Romeo, MDT - CDT

Technik dentystyczny

Giuseppe Romeo urodził się w Port Chester w USA. Jest technikiem dentystycznym w Turynie (Włochy). Zdobył jeden z najwyższych stopni edukacyjnych
w zawodzie Technika Dentystycznego.

Naukę praktykował zarówno we Włoszech jak i za granicą, pracując w Stanach Zjednoczonych oraz Szwajcarii. W obu państwach prowadzi wysokiej klasy kursy. Autor wielu artykułów dla ważnych magazynów dentystycznych we Włoszech oraz na świecie takich jak: PRAD (Practical procedures & aesthetic dentistry – praktyczne procedury i estetyczna stomatologia), JERDS (Jurnal of ethetic and restorative dentistry – Czasopismo o estetyce i odbudowie
w stomatologii), Dialog dentystyczny, Realitee Cliniques, QDT (Quintessence of Dental Technology – Kwintesencja technologii dentystycznej), eLABORATE (magazyn australijski), QJDT (Quintessence Journal of Dental Technology – Czasopismo Kwintesencja Technologii Dentystycznej, Alta Tecnica Dental (Meksyk) oraz The New Dental Laboratory Technican – Nowe Laboratorium Dentystyczne (włoski magazyn). Napisał książkę z doktorem Domenico Massironi
oraz Panem Romeo Pascetta zatytułowaną: „Estetyka i precyzja. Kliniczne i techniczne procedury” – ang. „Esthetic and Precision. Clinical and technical procedures”, która została wydana przez Kwintesencję. Jest on współautorem książki „Stomatologia Estetyczna i Zachowawcza” ang. „Aesthetic and Restorative Dentistry”, którą także wydała Kwitnesencja. Ten manuskrypt został napisany z doktorem Terym Douglassem, doktorem Karlem Reinferderem oraz Panem Willi Geller.

Giuseppe Romeo jest członkiem Willi Geller’s Oral Design Group , ARCO (Włoski wykładowca kultury techniki dentystycznej), Amerykańskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (AAED). Należy on także do kolegium członków „Międzynarodowej Techniki Projektowania”. Jest członkiem Amerykańskiej Akademii Stomatologicznej Wspomaganej Technologią Mikroskopową (AMED), profesor- asystent kliniczny w sekcji stomatologii zachowawczej na Uniwersytecie
w Californii, Los Angleles.

Joanna Oleksiak

Joanna Oleksiak

Lek. Dent.

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, kurs preparacji u dr. Massironiego w Mediolanie oraz Curriculum Akademii Dawsona na Florydzie. Za ważną część życia zawodowego uważa rozwój i ciągłe aktualizowanie wiedzy, dlatego też bierze udział w licznych konferencjach, sympozjach, seminariach i warsztatach organizowanych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

W gabinecie Stankowscy & Białach Stomatologia jest odpowiedzialna za wizyty konsultacyjne, diagnostykę i opracowywanie skutecznych planów leczenia. Jest specjalistką w zakresie stomatologii zachowawczej (wypełnienia, leczenie kanałowe) i protetycznej (onleye, licówki, korony na zębach własnych i na implantach). Dużą wagę przykłada do edukacji swoich Pacjentów, rzetelnego informowania ich o przebiegu leczenia oraz proponowania różnych rozwiązań ich problemów.

Prywatnie jest żoną i mamą dwójki wspaniałych chłopców. A w wodzie czuje się jak najprawdziwsza ryba — uwielbia pływać.

Aleks Charniuk

Aleks Charniuk

Lek. Dent.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ukończył kierunek Stomatologia na Wydziale Medycznym, a swoje umiejętności szlifował także pod okiem włoskiego mistrza dr Domenico Massironiego.

Doktor Charniuk ciągle poszerza swoją wiedzę i umiejętności praktyczne biorąc udziału w kursach krajowych i zagranicznych (m.in. „Protesthesis and Esthetics dentistry: full impression” Curriculum The Dawson Academy oraz DSD Digital Smile Design). Od początku pracy stomatologicznej jest zaangażowany w edukację innych stomatologów, prowadzi webinary z zakresu stomatologii estetycznej.

Na co dzień praktykuje w gabinecie Stankowscy & Białach Stomatologia, gdzie zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz leczeniem protetycznym.

Igor Meissner

Igor Meissner

Dr n. med.

Ukończył studia na Akademii Medycznej W Poznaniu w 1997 roku. W latach 1997-2009 pracował jako asystent w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Poznaniu, gdzie prowadził zajęcia dla studentów polsko i anglojęzycznych. W 2003 roku jako jeden z pierwszych w Polsce uzyskał stopień Master in Implatologia w trakcie rocznego pobytu na Uniwersytecie w Pizie. W 2006 roku ukończył specjalizację w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej. Od 2009 prowadzi Przychodnie Stomatologiczną MEISMED. Uczestnik wielu szkoleń krajowych i zagranicznych. Dyrektor naukowy kursów z radiologii stomatologicznej pod auspicjami Wielkopolskiej Izby Lekarskiej.

Dr Iván Malagón Juárez

Dr Iván Malagón Juárez

Dr Malagón otrzymał wykształcenie na Uniwersytecie w Madrycie w 2002 roku oraz skończył specjalizację z ortodoncji, ortopedii i chirurgii ortognatycznej
na Uniwersytecie południowej Missisippi. Jest niezwykłym dentystą znajdującym się pośród 40 najbardziej znaczących lekarzy w "The Excellence of Medicine
in Spain" opublikowanych przez wydawnictwo LastWord. Jest dyrektorem programów podyplomowych "Clear Orthodontics Master Class" oraz "Clear Ortho International Program COIP". Był wykładowcą dla Align Technology w latach 2008-2012 oraz wykładowcą w ponad 100 zaawansowanych kursach między innymi zjazdach, forach DGOG czy sympozjum ortodoncji plastycznej. Jest diamentowym dostawcą Invisalign od 2012 roku z ponad 2000 przypadków wyleczonych dzięki alignerom Invisalign. Jest członkiem Hiszpańskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Jest stałym ekspertem od spraw zdrowotnych
dla magazynów takich jak: Vogue, Marie Claire, Luxury News. Dr Malagon otrzymał również złoty medal za prestiż zawodowy przyznawany przez kręg przedsiębiorców “Europe 2001 Forum”.

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz wszystkie artykuły teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz wszystkie artykuły teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).