OPINIE – EDYCJA 2019

„Bardzo mi się podobało. Dobrze usystematyzowane wiadomości. Wiele praktycznych rozwiązań popartych konkretnymi przypadkami. Wykładowca w jasny sposób przekazuje swoją wiedzę, co powoduje, że chce się wracać do gabinetu i zaczynać pracować w nowy sposób. Czekam niecierpliwie na kolejne spotkanie.”
Monika Dąbrowska

„Konferencja bardzo interesująca jako powtórka materiału z okluzji, inspirująca w aspekcie bardzo ciekawych analiz przypadków klinicznych. Fantastyczny wykładowca, równocześnie lekarz z dużym doświadczeniem klinicznym, reprezentujący współczesny, akademicki, podparty wynikami współczesnych badań naukowych sposób rozwiązywania trudnych problemów diagnostycznych i klinicznych w stomatologii.
PS. Doskonała organizacja i bardzo sympatyczna atmosfera.”
Anna Kurhańska-Flisykowska

„Bardzo Wam dziękuję. Po raz drugi na funkcjonalnej okluzji, John Cranham – świetny wykładowca i motywator.”
Yekaterina Świerkowska

„Doskonała propozycja dla okluzjo-uświadomionych lekarzy na dobicie do pełnej świadomości. Traktuję to szkolenie jako nowe 11 przykazanie w mojej pracy.”
Magdalena Wybrańska-Walczak

„Jako lekarz, który jest na początku swojej kariery zawodowej jestem pod wrażeniem jak 2 dni dobrych wykładów potrafią zmienić patrzenie na wykonywane leczenie. Dzięki temu zrozumiałem podstawy, o których mało się mówi, a mają potężny wpływ na praktykę. Świetny start do dalszego zdobywania wiedzy i rozwoju. Każdemu polecam!”
Kamil Kosko

„Super kurs! Już się nie mogę doczekać dalszej przygody z Akademią Dawsona!”
Agata Brykczyńska

„Kurs zrobiony na najwyższym poziomie. Jestem szczęśliwa, że wzięłam w nim udział. Otwierają się przede mną nowe horyzonty. Wiedza przekazana przez Johna jest genialna. Robi to fantastycznie! Dziękuję bardzo za wszystko!”
Dorota Przybycień-Wencel

„Wykładowca – olbrzymia wiedza, doświadczenie, umiejętność przekazywania wiedzy i chęć dzielenia się tą wiedzą. Organizacja the best. Dziękuję!”
Krystyna Waszak

„Wspaniały kurs. Ogrom wiedzy wpłynie na podejmowanie decyzji i planowanie leczenia we własnej praktyce. Zmienił moje spojrzenie na niektóre przypadki.”
Monika Gawin

„Fantastyczny człowiek – wykładowca i wykład. Cieszę się, że wzięłam udział w tym wyjątkowym spotkaniu.”
Eliza Osuch

„Wspaniały dwudniowy kurs, bardzo duża dawka wiedzy, wspaniały prowadzący dzielący się swoją ogromną wiedzą. John odpowiadał na wszystkie pytania szczerze, wyczerpująco i praktycznie, a nie tak, jak często polscy wykładowcy wymijająco i nie do końca dokładnie.”
Renata Pawlak-Chwirot

„Udział w kursie był najlepszą decyzją na mojej zawodowej drodze. Był spoiwem łączącym moją dotychczasową wiedzę z różnych dziedzin stomatologii, ortodoncji i stomatologii odtwórczej. Cieszę się bardzo, że istnieją mądrzy ludzie, którzy potrafią dzielić się w tak przystępny sposób swoją wiedzą.”
Amelia Łaganowska-Pokora

„Nowe spojrzenie na leczenie, o którym powinno się pomyśleć w pierwszej kolejności, planując nawet najmniejsze zmiany w jamie ustnej pacjenta. Wiedza zdobyta na szkoleniu pozwoli mi wykonywać swoją pracę na lepszym poziomie, z korzyścią nie tylko dla pacjenta, ale również dla mnie, dając mi więcej satysfakcji i sukcesów.”
Martyna Piechocka

„Po 45 latach pracy muszę zmienić sposób spojrzenia na pacjenta.”
Lidia Bebak-Batkiewicz

„Genialne szkolenie otwierające oczy na wiele aspektów leczenia pacjentów z zaburzeniami okluzyjnymi. Szkolenie zarówno dla lekarzy jak i techników, dzięki któremu wspólnymi siłami mogą uzyskać zadowalające efekty leczenia.”
Jakub Dutkiewicz

„Świetny prowadzący – rozjaśnił mi problematykę budowy i funkcji stawu skroniowo-żuchwowego. Od razu chciałabym poćwiczyć to na kursie praktycznym. Brawa dla organizatorów – przemiła atmosfera, poczęstunek oraz prezenty!”
Iwona Kukla-Siwecka

„Szkolenie bardzo merytoryczne, obszerne wyjaśnienia wykładowcy, szczegółowe informacje w skrypcie. Jestem bardzo zadowolona, kurs zdecydowanie wart wydanych pieniędzy. Polecam i dziękuję!”
Anna Marcjanek

„Cudowny kurs, ukierunkowujący dalszą drogę zawodową w dobrym kierunku. Dziękuję Wam za możliwość wzięcia w nim udziału. Na pewno jeszcze się spotkamy.”
Anna Kaczmarek

„Dziękuję za wspaniały kurs, bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Przekaz jasny i klarowny. Prowadzący super. Jeszcze raz dziękuję.”
Anna Wasij

„Kurs pozwolił mi na uporządkowanie wiedzy o okluzji. Pokazuje, że może to być logiczne i powtarzalne. Uświadamia też ile jeszcze pracy przede mną dając jednocześnie energię do podjęcia wyzwania. Dziękuję!”
Ewa Karlik

„Uczestniczę w „Funkcjonalnej Okluzji” po raz trzeci. Za każdym razem wyniosłam nową dawkę wiedzy. Co roku pokazywane są inne ciekawe przypadki pacjentów z chorobą okluzyjną oraz jak prawidłowo leczyć tych pacjentów, którzy bez pełnej diagnostyki wydają się nie być pacjentami z problemami stawowymi czy okluzyjnymi. Kolejny raz dziękuję za energię do dalszego rozwoju i pracy!”
Agata Kolonko-Przybył

POZOSTAŁE OPINIE

„Jeden z najbardziej poszerzających horyzonty kursów prowadzonych w Polsce.”
Magdalena Sordyl, lek. dent.

„Bardzo się cieszę że od razu po stażu poznałem te techniki. Teraz czytam podręcznik i jest cudowny. Mam ogromny dysonans bo czyta się to tak lekko jak czasopismo popularnonaukowe, a jednocześnie niesie ogromwiedzy. Wprowadzam badanie do pracy. Mam kilku pacjentów do bardzo zaawansowanego leczenia gdzie w końcu wiem do czego dążę i jaka jest droga. Wiem że będzie trudna ale przynajmniej oświetlona! Jestem  szczęśliwy:)”
Michał Sewastianik, lek. dent.

„Seminarium przeprowadzone w doskonałym nastroju, przepełnione wiedzą i komfortem dyskusji.”
Damian Niedzielski, lek. dent.

„Bardzo ciekawa tematyka, przedstawiona w przejrzysty i bardzo obszerny sposób. Bardzo przystępna osobowość prowadzącego, który na podstawie własnych doświadczeń zawodowych potrafił z empatią odnieść się do wątpliwości i problemów polskich lekarzy rozpoczynających swoją pracę w dziedzinie problemów okluzyjnych. Ciekawe, pouczające i na pewno inne niż w Polsce podejście wykładowcy, który mimo tak wielkiego dorobku i autorytetu pozbawiony jest buty i nadęcia, tak typowego dla polskich autorytetów naukowych.”
Justyna Haus-Pawlak, lek. dent.

„Każde spotkanie z Akademią Dawsona (to już mój trzeci kurs) daje nowe możliwości, poszerza horyzonty, przekazuje narzędzia do bycia lepszym lekarzem.”
Damian Kościukiewicz, lek. dent.

„Kurs merytorycznie na bardzo dobrym poziomie. Bardzo dobrym pomysłem jest możliwość zadania pytania za pośrednictwem SMS. Kurs przydatny zwłaszcza dla lekarzy, którzy w swojej praktyce już zajmują się zagadnieniami okluzji.”
Izabela Bilińska, lek. dent.

„Jestem pod ogromnym wrażeniem tego kursu, ponieważ pierwszy raz spotkałam się z takim sposobem przedstawienia tematyki – kiedy wychodzę z kursu- z dobrze uporządkowaną i wyjaśnioną wiedzą. Nie ma niedomówionych zagadnień, a organizatorzy faktycznie robią wszystko, aby przedstawić jak najlepiej zagadnienia okluzji i odpowiedzieć na nurtujące pytania każdego uczestnika. Dziękuję”
Wojciech Gadziński, lek. dent.

„Bardzo duże zaangażowanie wykładowcy i organizatorów. Dziękuję i do zobaczenia już w marcu na ćwiczeniach praktycznych.”
Dominika Pietrzak, lek. dent.

„Bardzo rzeczowy i interesujący kurs, świetne wprowadzenie do świata stomatologii na najwyższym poziomie. Z pewnością nie ostatni raz będę miała przyjemność się z Państwem spotkać. Do zobaczenia!:)”
Renata Górska, lek. dent.

„Bardzo wartościowy i merytoryczny kurs. Wiedza teoretyczna poparta przypadkami klinicznymi. Świetny wstęp do świata stomatologii na najwyższym poziomie. To mój pierwszy i na pewno nie ostatni kurs z Akademii Dawsona. Dziękuję : )”
Paulina Rolczyńska, lek. dent.

„Dziękuję serdecznie za podzielenie się wiedzą i przydatnymi informacjami, których nie wyniosę ze studiów.”
Katarzyna Kostrzewa, lek. dent.

„Seminarium jest skompresowaną pigułką ogromnego zakresu wiedzy. Motywuje do dalszego kształcenia. Da takich osób jak ja stojących w zasadzie na początku ścieżki kariery zawodowej wskazuje prawidłowy kierunek rozwoju. Ponadto w trakcie tylko tych dwóch dni dostałam masę wskazówek na temat postępowania, jakie mogę wdrożyć do gabinetu w którym pracuję już teraz. Dziękuję i do zobaczenia.”
Natalia Zaborowska- Hilger, lek. dent.

„Dobrze zorganizowany kurs wnoszący dużą wiedzę, cenną i umożliwiającą wykorzystanie tego w swojej praktyce. Wspaniale było by pogłębić tą wiedzę o część praktyczną- ale niestety jest jeszcze zbyt drogo.”
Katarzyna Juchniewicz, lek. dent.

„Bardzo intensywny kurs, mnóstwo wiedzy przekazywanej w prosty, zrozumiały sposób.”
Katarzyna Zwierzchowska, lek. dent.

„Niesamowita wiedza i energia prowadzącego. Mnóstwo wiedzy świetnie przekazanej.”
Iwona Illnicka, lek. dent.

„Funkcjonalna okluzja jest to seminarium, w którym powinien uczestniczyć każdy lekarz dentysta. Pokazuje jak ważna jest okluzja w stomatologii na każdym jej poziomie. Zwraca uwagę na to, że poza estetyką, która jest bardzo ważna w naszym zawodzie, jeszcze ważniejsza jest okluzja funkcjonalna. A jeśli jesteśmy w stanie połączyć te dwie rzeczy, damy naszym pacjentom najlepsze, przewidywalne a przede wszystkim uśmiech na lata.”
Natalia Malec, lek. dent.

„Kurs mi się podobał, ponieważ uporządkował mi pewną wiedzę. Dał odpowiedź na przyczynę bólu zęba bez objawów choroby próchnicowej i periodontologicznej. Jest dobry, ponieważ dokładnie tłumaczy pojęcia jakbyśmy pierwszy raz o tym słyszeli. Jestem zadowolona z uczestnictwa w tym kursie. Będę go polecać moim znajomym.”
Natalia Kościelska, lek. dent.

„Funkcjonalna okluzja” to niezbędny kurs każdego dentysty pozwalający zrozumieć istotę prawidłowej okluzji w kompleksowym planowaniu leczenia pacjenta. Przede wszystkim daje wiedzę, która pozwala na uniknięcie błędów oraz wskazuje drogę młodym dentystom szukającym właściwych rozwiązań.”
Agata Kolonko, lek. dent.

„Wiedza przekazana na kursie wydaje się być dobrą, solidną bazą, na której powinniśmy się opierać w leczeniu naszych pacjentów. Kurs zdecydowanie motywuje do bycia lepszym lekarzem – do poprawiania swoich błędów, rozwijania własnych umiejętności oraz poszerzania swojej wiedzy. To dobry początek przygody z Akademią Dawsona.”
Magda Biernat-Lewczuk, lek. dent.

„Spotkanie z Johnem warte każdej minuty! Zawarł całą swoją wiedzę 27 letnią i dodał całe morze więcej! Podane w sposób prosty i przejrzysty. Dziękuję!”
Anna Brzezińska-Sak, lek. dent.

„Jestem zachwycona cierpliwością prowadzącego- wielokrotnie odpowiadał na te same pytania- dziękuję! Zainspirowały mnie listy kontrolne (w Polsce standardy są tak mało popularne nie wiedzieć czemu). Najbardziej użyteczne w codziennej pracy będzie to, że informacje są podane w krokach- jak masz to zrób to itd. Super użyteczna rzecz.”
Małogorzata Pobudek-Radzikowska, lek. dent.

„Dobra konferencję tworzą dobrzy wykładowcy. Ten był świetny. Cieszę się, że Go poznałem i uczestniczyłem w jego wykładzie.”
Sławomir Pąsięk, lek. dent.

„Świetne szkolenie, dużo przystępnej wiedzy teoretycznej i praktycznej podanej w bardzo logicznej ścieżce. Dziękuję bardzo.”
Agnieszka Żęcin, lek. dent.

„Bardzo wartościowe szkolenie, mnóstwo wiedzy i inspiracji. W końcu zrozumiałam podstawowe zagadnienia związane z okluzją i nie mogę się doczekać kiedy wprowadzę to czego się tu nauczyłam do mojej codziennej praktyki.”
Marta Żęcin, lek. dent.

„Kurs bardzo pozbawił mnie złudzeń, że coś umiem z okluzji. Nie umiem nic (tak czuję). Jest to bardzo dużo ….., którą muszę usystematyzować i rozpocząć swoją przygodę z Akademią Dawsona, bo wtedy dopiero przećwiczę i zrozumiem to jak się w tym poruszać.”
Rafał Grzyb, lek. dent.

„Bardzo ciekawy kurs, wybitny wykładowca. Kurs otworzył mi oczy na bardzo wiele aspektów leczenia i pokazał rzeczy, do których chciałbym dążyć w przyszłości. Z pewnością będę polecać.”
Mateusz Nogal, lek. dent.

„Bardzo wartościowe szkolenie. Wiele tematów poszerza horyzonty oraz utrwala. Pozwala spojrzeć na sprawę okluzji nieco szerzej. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy są na początku swojej przygody ze stomatologią.”
Jacek Nowak, lek. dent.

„Kurs, który nareszcie uporządkowuje wiedzę na temat okluzji, szyn, planowania leczenia. Dobry początek do wprowadzenia leczenia kompleksowego w swojej praktyce.”
Anna Popiwczak, lek. dent.

„Wartościowy kurs, który nakreśla najważniejsze zagadnienia związane z okluzją. Świetny jako pierwszy krok przed dalszą edukacją związaną z tematyką SSŻ i leczenia kompleksowego. Duża dawka informacji, jednak dzięki otrzymaniu skryptu możliwość skupienia się i wysłuchania prezentacji. Profesjonalny, życzliwy wykładowca. Na wielki plus – możliwość zadawania pytań, także anonimowo. „
Agata Szkudlarek, lek. dent.

„Kurs absolutnie niezbędny dla każdego praktykującego dentysty w tym kraju.”
Anna Wojszko, lek. dent.

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz wszystkie artykuły teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz wszystkie artykuły teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).