CYFROWE ROZWIĄZANIA W KOMPLEKSOWYM LECZENIU

Stomatologia cyfrowa staje się codziennością i  zaczynamy przyzwyczajać się do cyfrowego przebiegu pracy w przypadku implantów, ortodoncji i procedur naprawczych. Czy możemy
z powodzeniem wykorzystywać rozwiązania cyfrowe do bardziej skomplikowanych przypadków? Głównym celem szkolenia jest pokazanie, jak protokoły cyfrowe mogą zastąpić prawie każdą analogiczną procedurę, jaką stosujemy w stomatologii ogólnej i estetycznej.

Celem szkolenia, będzie między innymi zainspirowanie dentystów do zaangażowania się
w technologię cyfrową. Osoby, które korzystają na co dzień z technologii cyfrowych
w stomatologii, dowiedzą się jak mogą uzyskać maksymalne korzyści oraz jak mogą stać się bardziej wydajni. Zostaną przedstawione protokoły, które rozciągają technologię do granic możliwości.

Czy możemy jednak z powodzeniem wykorzystać rozwiązania cyfrowe, gdy mamy
do rozwiązania bardziej złożone problemy? Jak wykorzystać stomatologię cyfrową, kiedy mamy interdyscyplinarne przypadki lub planowane są zmiany w pionowym wymiarze zwarcia?

Jeśli zastanawiasz się nad włączeniem technologii cyfrowej do swojego gabinetu lub chcesz lepiej wykorzystać technologię, która już posiadasz, ten kurs  dostarczy Ci wszystkich informacji, które potrzebujesz.

INFORMACJE O KURSIE

PROWADZĄCY: Ian Buckle, BDS
KOLEJNY TERMIN: 2021
——————————————–
TERMIN: 1 czerwca 2019
GODZINY ZAJĘĆ: 9:00-18:00
REJESTRACJA I PŁATNOŚĆ:
do 15 kwietnia 2019: 1797 PLN
po 15 kwietnia 2019: 2197 PLN
po 10 maja 2019: 2497 PLN

LOKALIZACJA: Hotel Novotel Malta Poznań
ul. Termalna 5, 61-028 Poznań

WYKŁADOWCY

Każdy z wykładowców jest wiodącym praktykiem, który wdrożył podejście Akademii Dawsona we własną praktykę stomatologiczną.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytanie dotyczące tego kursu? Porozmawiaj z nami na temat twoich celów edukacyjnych, opcji kursów, finansowania i nie tylko. Kliknij przycisk poniżej, aby porozmawiać teraz z doradcą.