INFORMACJE O KURSIE

PROWADZĄCY:
Lek. dent. Przemysław Stankowski
Dr n. med. Igor Meissner – moduł online

TERMIN: 1-2 sierpnia 2024

GODZINY ZAJĘĆ:
Dzień 1 9:00-19:00
Dzień 2 9:00-19:00

REJESTRACJA I PŁATNOŚĆ:
po 28 czerwca 2024 – 4467 PLN
po 25 lipca 2024: 4867 PLN

390 x 10 raty 0%

Lokalizacja: Stankowscy Academy
ul. Pilska 15, 61-045 Poznań

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Szkolenie dedykowane lekarzom dentystom
Akredytacja WIL

WYKŁADOWCY

Każdy z wykładowców jest wiodącym praktykiem, który wdrożył podejście Akademii Dawsona we własną praktykę stomatologiczną.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytanie dotyczące tego kursu? Porozmawiaj z nami na temat twoich celów edukacyjnych, opcji kursów, finansowania i nie tylko. Kliknij przycisk poniżej, aby porozmawiać teraz z doradcą. 

Przeczytaj opinie o kursie!

„Dziękuję za bardzo dużą dawkę informacji teoretycznych i praktycznych – wszystko wszystko wytłumaczone i pokazane w przystępny sposób. Mam nadzieję, że od poniedziałku moje zabiegi będą  dla mnie bardziej przewidywalne (bo zaplanowane). Do zobaczenia w październiku na kolejnej części!”
Agata Bartusek, lek. dent.

„Dziękuję bardzo za dynamiczny i edukacyjny kurs. Nareszcie mam wiedzę na temat chirurgii i zakładania szwów. Polecam bardzo dla każdego dentysty.”
Maria Szmigiel, lek. dent.

„Wartościowy kurs, motywujący do dalszej pracy na początku drogi zawodowej. Fajna atmosfera bez większego dystansu. Polecam!”
Ada Słotwińska, lek. dent.

„Kurs rewelacyjny. Bardzo dużo informacji w bardzo krótkim czasie. Każde ćwiczenie bardzo dobrze wytłumaczone. Super atmosfera i integracja na kolacji. Jedzenie też dobre Nie mogę się doczekać biegania!!!”
Wojciech Hampel, lek. dent.

„Znakomity kurs. Wspaniała organizacja. Uprzejmi wykładowcy. Przydatne informacje. Jeden z najlepszych kursów, na których byłam. Na pewno wrócę do Akademii Dawsona.
Czas poświęcony maksymalnie dla każdego z uczestników. Cena dostosowana do jakości.”
Aleksandra Wądołowska, lek. dent.

„Super wykładowca. Super temat, bardzo dużo praktycznych szczegółów dla pracy lekarza dentysty. Wyposażenie Sali lekcyjnej na 10* – SUPER.”
Natalia Krotenko, lek. dent.

„Jeden z lepszych kursów, na którym byłem. W pełni rozwiązał moje wszelkie wątpliwości i pokazał chirurgię w zupełnie innym świetle. DZIĘKI!”
Artur Madaliński, lek. dent.

„Kurs wniósł do mojej praktyki nieoceniona wiedzę, którą po kursie wystarczy opracować, przyswoić i działać.  Pamiętajmy o celu, czyli lepszej obsłudze pacjenta.”
Natalia Szafranko, lek. dent.

„Świetne szkolenie od świetnych ludzi. Polecam.”
Adrian Dudziński, lek. dent.

„Kurs bardzo solidnie przygotowany, duże zaangażowanie prowadzącego. Przedstawienie zabiegów w praktyczny sposób, krok po kroku. Duża motywacja dla kursantów do działania. Dużo praktyki, miła atmosfera, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Praktyczne  wskazówki  na temat prowadzenia działalności stomatologicznej! Motywacja do podnoszenia kwalifikacji i praktycznego działania.”
Ola Drzymała, lek. dent.

„Wszystkie informacje były przekazane w bardzo zrozumiały sposób. Po kursie bez obaw można wykonywać podstawowe procedury chirurgiczne. Jest to dobry kurs do rozpoczęcia swojej przygody z chirurgią.”
Bartosz Michałowski, lek. dent.

„Pierwsze szkolenie, które naprawdę bardzo mi się spodobało. Nie byłem zmęczony po całym dniu. Lekkość wchłaniania informacji. Super wykładowca. Dużo dowiedziałem się o tym co chciałem wiedzieć rozpoczynając drogę chirurgiczną w stomatologii.”
Dziękuję!!!
Artem Kovalenko, lek. dent.

„W swojej praktyce często szukam odpowiednich narzędzi i metod, aby pomóc swoim pacjentom. Cenię sobie, że dostaliśmy „w pigułce” w ciągu dwóch dni solidną dawkę wiedzy. Nie było pytań niemądrych. Na każde doktor Przemek odpowiedział.
Bardzo dobra powtórka z tematów, których wcześniej się uczyłam, usystematyzowałam wiedzę i dowiedziałam się nowych rzeczy. Będę działać pewniej!”
Dziękuję!
Joanna Gronek-Ludynia, lek. dent.

„Uważam kurs za świetny początek na chirurgicznej drodze dla osób, które dotąd miały pewne obawy co do chirurgii. Kurs rozwija posiadane umiejętności i zachęca do podjęcia kolejnych wyzwań. Serdecznie polecam!”
Natalia Zawada, lek. dent.

„Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Stosunek praktyki do teorii właściwy. Wiedza podana w lekkostrawny sposób. Szkolenie wydaje mi się odpowiednie zarówno dla osób zaawansowanych w chirurgii jak i początkujących.”
Dominika Heigelmann-Wiza, lek. dent.

„Ten kurs pozwala na nowo zakochać się w chirurgii. Przedstawia pewne rozwiązania, które niezależnie od stażu pracy, pozwalają na łatwiejszą, szybszą i bardziej przewidywalna pracę. Dodaje pewności siebie i daje nadzieję na nową grupę zadowolonych pacjentów. Dziękuje Przemku i do zobaczenia.”
Paulina Jezierska-Janik, lek. dent.

„Bardzo dobry kurs, w zasadzie jedyny na rynku, który wprowadza bezboleśnie w świat chirurgii, która przestaje być czarna magią.”
Romana Markiewicz-Piotrowska, lek. dent.

„Kurs bardzo dobry. Dużo praktyki, miła atmosfera. Wyczerpujące odpowiedzi na każde zadane przez uczestników pytanie.”
Katarzyna Kowal-Kostanowicz, lek. dent.

„Kurs bardzo wartościowy. Fajnie, że są ćwiczenia praktyczne. Może tylko dzień kursu inny czyli zamiast czwartku i piątku, to piątek sobota.”
Ewa Karędys, lek. dent.

„Kurs bardzo pomoże mi w codziennej praktyce. Na plus duża część praktyczna. Nie mam uwag.”
Karolina Jędrzejewska, lek. dent.

„Kurs spełnia oczekiwania w pełni. Dzięki ćwiczeniom praktycznym bardzo dużo się nauczyłem. Myślę, że teraz wykonam sam w pełni zabieg chirurgiczny oraz szycie. Nie mam uwag.”
Szymon Kałmucki, lek. dent.

„Kurs przydatny. Pomimo, iż jestem dentystą z ponad dwudziestoletnim stażem, kurs uporządkował mi wiele tematów. Mam nadzieję, że moje dotychczasowe „improwizacje” chirurgiczne nabiorą bardziej profesjonalnego charakteru.”
Anna, lek. Dent.

Kurs bardzo dobrze zorganizowany. Czas  przeznaczony na teorię i praktykę wypełniony do końca (co się zdarzało rzadko na innych kursach). Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolony. Dziękuję.
Janusz Dembek, lek. dent.

„Świetny kurs, który odpowiedział na mnóstwo pytań, które zadawałem sobie na co dzień w gabinecie. Polecam każdemu.”
Tomasz Dembek, lek. dent.

„Kurs zawierał dużo elementów praktycznych, co pozwala na bieżąco zweryfikować nowe umiejętności.
Zadowolona.”
Monika Fischbach, lek. dent.

„Szkolnie przewyższyło moje oczekiwania, bardzo ciekawa formuła, mnóstwo informacji przekazanych w bardzo przyjazny sposób. Bardzo dużo praktyki.
Polecam.”
Konrad Piskórz, lek. dent.

„Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Przyda się zarówno początkującym stomatologom jak i bardziej doświadczonym chcącym poznać triki i inne podejście do procedur chirurgii stomatologicznej. Szczególnie jestem zadowolony z ćwiczeń praktycznych, które ułatwią i dadzą więcej pewności w codziennej pracy.”
Michał L., lek. dent.

„Kurs spełnił moje oczekiwania pod względem perfekcyjnego przygotowania prowadzącego. Ważna była odpowiedź na każde pytanie, również nie związane z tematem kursu. Nasze błędy w zabiegach nie były lekceważone, widać było, że prowadzącemu zależy na przekazaniu wiedzy na wysokim poziomie. Czuć lekki niedosyt ilości zabiegów i ćwiczeń. Jednocześnie wszyscy zostaliśmy zmotywowani do zmiany swojej pracy na lepszą, bardziej przewidywalną i dającą więcej satysfakcji.”
Marta Kędzierska, lek. dent.

„Świetny kurs. Polecam każdemu młodemu lekarzowi, który chce zacząć swoją przygodę z chirurgią.”
Monika Janas-Włodarczyk. Lek. stom.

„Super, że wszystkie slajdy są nam przedstawione w skrypcie, nie traci się uwagi na fotografowanie, notowanie i można się w pełni skupić na tym, czego dobrze przygotowany doktor naucza. Pełno przydatnych informacji, rad praktycznych.”
Tomasz Koziarski, lek. dent.

„Kurs bardzo praktyczny, w luźniej atmosferze. Fajnie, w odpowiednich proporcjach, łączy wiedzę praktyczną i teoretyczną.”
Joanna Samborska, lek. dent.

„Bardzo wartościowy kurs dla każdego, kto chce zacząć zajmować się chirurgią.”
Aleksandra Zborzyńska, lek. dent.

Moim zdanie w prosty, zrozumiały sposób przekazana wiedza, która jest niezbędną podstawą do innych trudniejszych zabiegów. Kurs inspiruje. Chce się przyjechać na część drugą, ponieważ czuje się niedosyt. Inspiruje do wykonywania jeszcze trudniejszych zabiegów (pokrywania recesji, podnoszenia dna zatoki itp.) dlatego nie mogę doczekać się kolejnego spotkania.
Paula Tymoszuk, lek. dent.

Kurs w pełni zadowolił moje oczekiwania i dostarczył cennych informacji oraz porad, które wykorzystam w codziennej praktyce. Po raz pierwszy również otrzymałam profesjonalnie wykonany i uporządkowany skrypt i nie byłam zmuszona do robienia setki tysięcy zdjęć z części wykładowej.
Marlena Czajkowska, lek. dent.

Kurs bardzo przydatny, obfity w wiedzę praktyczną, dużo wskazówek technicznych. Pozytywna energia emanuje od prowadzącego, bardzo zaangażowany w przekazanie wiedzy. Wiedza przekazana bardzo uporządkowanie.
Joanna Wiatr, lek. dent.

Bardzo dobry kurs dla każdego, kto przygodę z chirurgią rozpoczyna, jak również dla lekarzy, którzy chcą swą wiedzę i umiejętności odświeżyć i usystematyzować. Polecam!
Monika Fularz-Łożecka, lek. dent.

Bardzo przydatne wiadomości przekazane w przejrzysty, prosty i logiczny sposób. Prowadzący ewidentnie świetnie się z nami bawił i sprawiło mu to mnóstwo przyjemności. Inspirujące monologi, porywające dyskusje i spora dawka dobrego humoru to na pewno zalety Pana dra Przemka Stankowskiego. Z pewnością początek udanej przygody. Dziękuję.
Wojciech Bilski, lek. dent.

Bardzo przydatny kurs dla każdego dentysty chcącego uporządkować swoją wiedzę chirurgiczną – na każdym etapie kariery zawodowej.
Anna Popiwczak, lek. dent.

Dużo praktycznej, uporządkowanej i w merytoryczny sposób przekazanej wiedzy i jak zwykle potężna dawka inspiracji i motywacji. Dziękuję!
Marcin Nowak, lek. dent.

Kurs usystematyzował wiedzę i rozwiał wątpliwości dotyczące przeszczepów.
Bardzo podobała mi się organizacja kursu, bardzo dobrze przygotowane materiały dla kursantów.
Naprzemiennie wprowadzenie teorii i praktycznych ćwiczeń to świetny pomysł, przeciwdziałał przysypianiu kursantów.
Katarzyna Pokrywka, lek. dent

Po kursie praca w gabinecie będzie zdecydowanie łatwiejsza ze względu na zdobytą wiedzę i umiejętności praktyczne.
Anna Samson, lek. dent.

Bardzo profesjonalny kurs
Dziękuję!!!
Jak zawsze profesjonalnie, miło i praktycznie.
Martyna Zorawna, lek. dent.

Bardzo pozytywnie!
Agata Lanzafame, dr n. med.

Znakomity kurs teoretyczno-praktyczny systematyzujący podstawową wiedzę z zakresu chirurgii stomatologicznej. Zajęcia praktyczne ośmielają początkujących chirurgów, umożliwiają wykonywanie zabiegów w kolejnym dniu pracy. Bardziej zaawansowanym dostarcza trików ułatwiających pracę.
Paweł Kośmiński, lek. dent.

„Kurs z Przemkiem to najlepsza inwestycja w siebie i swoich pacjentów. Pierwszy raz byłem na kursie gdzie prowadzący nie chwali się swoimi osiągnięciami, lecz tłumaczy krok po kroku jak osiągnąć dokładnie ten sam poziom i umiejętności.”
Marcin Reguła, lek.dent.

Kurs poszerza horyzonty, poszerza zakres technik , które można wprowadzić do swojego gabinetu.
Anna Rogulska, lek.dent.

Polecam kurs każdemu, kto chce rozpocząć przygodę z chirurgią.
Oksana Galińska, lek.dent

Więcej chirurgii!
Magda Sikorska, lek.dent.

Polecam kurs każdemu, kto pragnie uporządkować swoją wiedzę chirurgiczną oraz samodzielnie prowadzić zabiegi.
Sebastian Kinder, lek.dent.

Mózgotrzep!
Łukasz Olejarka, lek.dent.

Wartościowy kurs zawierający bardzo dużo informacji, przydatnych porad. Szkolenie daje możliwość skutecznego przyswojenia i przećwiczenia najbardziej przydatnych technik zabiegowych. Prowadzący inspiruje uczestników do rozwoju w dziedzinie chirurgii i nie tylko.
Mateusz Ciechowicz, lek.dent.

Ciekawy praktyczny, a przez to bardzo przydatny kurs. Jest on dla mnie inspiracją do pogłębiania wiedzy chirurgicznej.
Honorata Tomasik,lek.dent.

Przed kursem najbardziej obawiałam się co się stanie jak podczas usuwania otworzę zatokę szczękową. Po kursie praktycznym oraz teoretycznym wiem co należy zrobić, w jaki sposób i jakimi narzędziami. Daje to większą pewność siebie i zmniejsza obawy podczas zabiegów chirurgicznych.
Katarzyna Gruszka, lek. dent.

Ciekawy kurs skłaniający do podejmowania nowych wyzwań w pracy.
Justyna Lisowska, lek. dent.

Bardzo cenny kurs szczególnie przydatny dla osób chcących poczuć się pewniej w podstawowych zabiegach chirurgicznych. Doktor Stankowski prowadzi zajęcia z bardzo dużym zaangażowaniem i inspiruje nie tylko pod katem chirurgii.
Agnieszka Lebioda, lek. dent.

Najlepszy kurs chirurgiczny. Wiedza zdobyta na kursie na pewno przyda się każdemu dentyście w swojej pracy. Ciężko jest się przełamać do zabiegów chirurgicznych, ale kurs doktora minimalizuje tę obawę. Dziękuję za organizację i starania.
Aliaksei Charniuk, lek. dent.

Kolejny doskonale przygotowany kurs. Wiedza, motywacja i inspiracja którą przekazuje Przemek, pozwala znowu poczuć jak piękny jest nasz zawód. Gorąco polecam.
Maciej Tomczak, dr n. med. lek. dent.

Zdecydowanie polecam ten kurs zarówno każdemu kto chce zacząć swoją przygodę z chirurgią, jak i tym, którzy chcą się nauczyć nowoczesnej chirurgii na najwyższym poziomie.
Dla mnie w tym kursie najważniejsza była jego przydatność. Połączenie odpowiedniego i praktycznego przekazania wiedzy ze świetnie przygotowaną częścią warsztatową, pozwoliły mi po upływie niecałych dwóch tygodni od kursu na wdrożenie zdobytych na nim umiejętności w praktyce do gabinetu.
Pozdrawiam całą ekipę organizującą! 🙂

Tomasz Łukasik, lek. dent.

Przed kursem najbardziej obawiałam się co się stanie jak podczas usuwania otworzę zatokę szczękową. Po kursie praktycznym oraz teoretycznym wiem co należy zrobić, w jaki sposób i jakimi narzędziami. Daje to większą pewność siebie i zmniejsza obawy podczas zabiegów chirurgicznych.
Katarzyna Gruszka, lek. dent.

Bardzo wartościowy kurs. Dobrze ugruntowuje podstawowe procedury chirurgiczne.
Czekam na drugą część!

Małgorzata Andrzejewska, lek. dent.

Szkolenie must-have dla każdego stomatologa, który chce leczyć Pacjentów na najwyższym poziomie. Starannie wyselekcjonowana wiedza poparta olbrzymią dawką zajęć praktycznych, połączona z atmosferą szkolenia i niezwykłą charyzmą doktora Stankowskiego daje ogromną motywację i chęć do dalszego rozwoju. Wartością nie do przecenienia jest późniejszy super kontakt z wykładowcą, do którego zawsze można się zwrócić o pomoc.
Maciej Kukiełka, lek. dent.

Ten kurs dał mi wiele spokoju. Już nie martwię się, ze będę musiał odesłać pacjenta na zabieg chirurgiczny. Przemek przedstawił zabiegi bardzo jasno a potem już tylko praktyka i praktyka. Polecam!
Radosław Dura, lek. dent.

Kurs bardzo praktyczny. Mogłam wszystkie wiadomości wdrożyć u mnie od razu w pracy. Wiedza przekazana w bardzo prosty i taki sposób, że na zawsze ją zapamiętam.
Przed kursem miałam problem z szczelnym zamknięciem połączenia ustno-zatokowego. Na kursie dowiedziałam się między innymi jak zmobilizować płat, dzięki temu nie boje się usuwać żadnego z zębów! Nawet jeśli korzenie zęba będą anatomicznie ułożone w zatoce będę wiedziała jak bezpiecznie pomóc pacjentowi. Nie muszę odsyłać nawet trudnych przypadków.

Magdalena Matelska, lek. dent.

Kurs ugruntował moją wiedzę z zakresu procedur chirurgicznych w praktyczny sposób. Wzrosły moje umiejętności oraz pewność siebie podczas wykonywanych zabiegów. Bardzo podobał mi się też sposób i styl prowadzenia kursu przez Przemka. Zdecydowanie polecam!
Jarosław Koza, lek. dent.

Kurs przydatny dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z chirurgią. Praktyczne rozwiązania i techniki ułatwią pracę nawet mniej doświadczonym stomatologom. Miła, przyjacielska atmosfera podczas kursu pozwala na pozyskanie wszelkich niezbędnych informacji na każde pytanie. Dzięki Przemkowi można w prosty sposób dobrać sobie podstawowe narzędzia wysokiej jakości, które znacząco ułatwiają codzienną pracę. Polecam!
Katarzyna Bukowska, lek. dent.

Przykład reprezentatywny dla RATY 0%: RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0,00%, całkowita kwota kredytu: 3597 zł, całkowita kwota do zapłaty: 3597 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu: 0,00 zł ( w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, 10 równych rat w wysokości po: 359,7 zł. Kalkulacja na dzień 30.10.2019 r. dokonana na reprezentatywnym przykładzie (przy założeniu, że dla kredytu odnawialnego cała jego kwota została wykorzystana jednorazowo w ramach Raty 0% nie zaszły okoliczności skutkujące nieprzedłużeniem umowy). Propozycją objęte są wybrane szkolenia na zasadach dostępnych na: REGULAMIN. Umowa o kredyt konsumencki zawierana jest, po dokonaniu pozytywnej oceny zdolności kredytowej, pomiędzy kredytobiorcą a Alior Bank S.A. Powyższe ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz wszystkie artykuły teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz wszystkie artykuły teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).