Kurs jest efektem syntezy 2 szkoleń Doroty Stankowskiej cieszących na przestrzeni lat ogromnym zainteresowaniem wśród kursów estetycznych. W odpowiedzi na sugestie ich uczestników, stworzyliśmy kompleksowy, wyczerpujący, praktyczny kurs, który pozwoli Ci wykonywać piękne i trwałe wypełnienia, zarówno metodą bezpośrednią, jak i pośrednią (onlay, inlay, overlay) w odcinku bocznym. Domeną pracy doktor Stankowskiej jest przewidywalność procedur, dzięki której wypełnienia naszych absolwentów cieszą się potwierdzoną klinicznie trwałością. Dzięki sprawdzonym technikom Twoje prace będą funkcjonować ponad 15 lat! Wszystkiego dowiesz się na jednym 3-dniowym szkoleniu. Wykorzystanie autorskich metod nauczania, zdobytych na światowych kursach, które przygotowały doktor Stankowską do tego, jak uczyć, by NAUCZYĆ oraz rozbudowanych materiałów edukacyjnych sprawia, że kurs mimo ogromnej ilości przekazywanej wiedzy, jest dla uczestnika komfortowy, ciekawy oraz angażujący.

Podczas kursu:
– dowiesz się krok po kroku o tajnikach wykonywania wypełnień bezpośrednich oraz pośrednich w odcinku bocznym
– zobaczysz procedurę przygotowania onlay’i również metodą cyfrową (od skanowania, przez projekt i frezowanie, po osadzenie) na pacjencie
– nauczysz się praktycznie fotografii stomatologicznej w odcinku bocznym na pacjencie w warunkach gabinetowych, którą będziesz mógł wykorzystać do fotografowania wypełnień i onlay’i
– zobaczysz zabiegi na żywo, przeprowadzane na pacjentach, u których wykonane zostaną wypełnienie 2 klasy oraz onlay kompozytowy wraz z osadzeniem

– dowiesz się w jaki sposób ustalić cenę obu procedur, włączając w to realne koszty materiałów oraz Twojej wiedzy zdobytej na kursach i szkoleniach

– nauczysz się jak właściwie ocenić sytuację kliniczną pacjenta, co pozwoli Ci dokonać właściwego wyboru procedury (wypełnienie bezpośrednie/onlay)

– dzięki nabytym umiejętnościom praktycznym będziesz potrafił wykonać wypełnienie pośrednie i bezpośrednie w doskonały sposób
– każdy z kursantów otrzyma skrypt z wszystkimi wiadomościami
– nad wykonaniem ćwiczeń praktycznych będzie czuwać dwóch prowadzących, dzięki czemu każdy z uczestnik otrzyma indywidualne wskazówki oraz odpowiedzi na pytania
– będziesz pracował na specjalnych modelach kompozytowych, sprowadzanych specjalnie z Brazylii dla lepszego odwzorowania naturalnego zęba

Kurs przygotowuje do procedur w sposób wyczerpujący, tak, że już w poniedziałek po szkoleniu będziesz mógł wykonać zarówno wypełnienie 2 klasy jak i onlay.

Dzisiejsi pacjenci oczekują od stomatologa nie tylko leczenia skutecznego, ale również zapewniającego wspaniały efekt estetyczny, również poza najbardziej widocznym odcinkiem przednim. Wypełnienie ma ogromną wartość –  jest dowodem staranności i umiejętności wykonującego je dentysty. Jest najczęściej wykonywaną procedurą, przez co staje się jego najlepszą wizytówką.

Celem dydaktycznym doktor Stankowskiej jest zaopatrzenie kursantów w umiejętności praktyczne oraz gotowe procedury, a także przekazanie idei bezstresowej stomatologii. Pokażemy Ci jak cieszyć się z pracy dentysty, znaleźć odpowiedni balans między pracą, a życiem prywatnym, zapewniając jednocześnie usługi najwyższej jakości i cieszyć się wysokimi zarobkami.

INFORMACJE O KURSIE

PROWADZĄCY:
Dorota Stankowska
Aleks Charniuk

NOWY TERMIN JUŻ WKRÓTCE!

GODZINY ZAJĘĆ:
Dzień 1: 9:30-20:00
Dzień 2: 9:30-20:00
Dzień 3: 9:30-18:00

MAŁE, KAMERALNE GRUPY

LOKALIZACJA: Akademia Dawsona Polska
ul. Pilska 15, 61-045 Poznań

WYKŁADOWCY

Każdy z wykładowców jest wiodącym praktykiem, który wdrożył podejście Akademii Dawsona we własną praktykę stomatologiczną.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytanie dotyczące tego kursu? Porozmawiaj z nami na temat twoich celów edukacyjnych, opcji kursów, finansowania i nie tylko. Kliknij przycisk poniżej, aby porozmawiać teraz z doradcą. 

Przeczytaj opinie o kursie!

Dobra atmosfera, morze wiedzy przedstawionej najjaśniej jak tylko można, a do tego szczera chęć pomocy we wszystkich problematycznych kwestiach. W takich kursach warto uczestniczyć.
Agata Kobierzycka, lek. dent.

Świetny kurs, dużo pozytywnej energii i solidna dawka wiedzy, szczerze polecam.
Paulina Kasprzak, lek. dent.

„Droga Doroto,
– Dowiedziałam się ja zrobić przewidywalne punkty styczne i szczelne wypełnienia.
– Nauczyłam się robić piękne, naturalne wypełnienia.
– Poznałam ciekawe tricki.
– Wypróbowałam przydatne narzędzia.
– Robiłam ćwiczenia z empatii i psychologii.
Bardzo dziękuję.”
Ola Szymanowska, lek. dent.

„Kurs pomógł mi spojrzeć inaczej na to ile warty jest nasz czas, nauka i to jakie wypełnienia wykonujemy naszym pacjentom. Wspaniała atmosfera, pyszne jedzenie. Serdecznie dziękuję!!!”
Roksana Ropowska-Baka, lek. dent.

„Bardzo fajna atmosfera, dużo ciekawych wskazówek. Wiedza przekazana w bardzo przystępny sposób. Dużo pozytywnej energii i mobilizacji do pracy nie tylko zawodowej, ale również osobistej. Rozmowy o trudnym finansowym temacie.
Absolutny MUST HAVE DLA KAŻDEGO DENTYSTY.”
Aleksandra Drzymała, lek. dent.

„Jestem bardzo, bardzo zadowolona!
Bardzo się cieszę, że przez 97% czasu mogłam pracować pod mikroskopem.
I jak zwykle nie mogę się doczekać na ciąg dalszy!
Bardzo dziękuję za prezenty.
To bardzo miła niespodzianka”
Anna Jaworska, lek. Dent.

„To pierwszy kurs, który dał mi taka motywację do zawodowego działania. Najlepiej spędzone kilkanaście zawodowych godzin w ostatnich latach.
Dziękuję i do zobaczenia.”
Katarzyna Łyczkowska, lek. Dent.

„Dziękuję za kurs! Był to najlepszy kurs, na jakim byłam. Jesteś bardzo pozytywna, a przy tym profesjonalna.
Na pewno pojawię się na kolejnym kursie.”
Kasia Stępniewska, lek. Dent.

„Dobra energia, motywacja do sumiennej i systematycznej pracy.”
Beata Karolczyk, lek. Dent.

„Super kurs. Dużo praktycznej wiedzy, bardzo przystępnie przekazanej.”
Tomasz Chilewski, lek. Dent.

„Kurs doskonale wyczerpuje temat. Serdecznie polecam wszystkim lekarzom, którzy chcą się rozwijać zarówno w kwestiach zawodowych jak i samorealizacji.”
Maria Littwin, lek. Dent.

„Ten kurs zmienił bardzo wiele, a przede wszystkim mój sposób myślenia. Żałuję, że tak długo zwlekałam z przyjazdem na taki kurs. Serdecznie wszystkim polecam.”
Anna Ziółkowska, lek. dent.

„Dziękuję za „Piękne wypełnienia w zębach bocznych”, zaraźliwy entuzjazm i pasję. Wykorzystam to na pewno.”
Aleksandra Stuce, lek. dent.

„Dziękuję bardzo za wspaniale spędzony czas i przekazanie ogromu wiedzy. Nie mogę się doczekać kiedy wykorzystam je w codziennej pracy.”
Justyna Drożyńska, lek. dent.

„Idealny kurs dla dentysty, który chce się rozwijać!
Światowy poziom. Gratulacje. Gorąco polecam.”
Piotr Figat, lek. dent.

„Bardzo dużo wiedzy teoretycznej i praktycznej podanej „na tacy”. Tylko z nich korzystać i brać garściami. Przemiła atmosfera. Mam nadzieję, że do zobaczenia na onlayach.”
Aleksandra Figat, lek. dent.

„Fantastyczne szkolenie, które powinno być obowiązkowe dla każdego lekarza stomatologa. Najlepiej, gdyby zostało włączone do programu studiów. Polecam wszystkim! Ogrom wiedzy, przemiła prowadząca, która dzieli się cała swoją wiedzą i doświadczeniem, a dodatkowo pasją i energią!”
Karolina Awłasewicz, lek. dent.

„Kurs Doroty pozwala zmienić codzienną praktykę i to natychmiast. Inspiruje do lepsze pracy, większej wiary w siebie, a do tego jest bardzo merytoryczny.”
Marta Żęcin, lek. dent.

„Pozwala na „transformację” – zmianę sposobu myślenia o wartości wykonywania wypełnień a przypomnienie celu dla którego je robimy. Kurs ten dodaje pozytywnej energii do pracy następnego dnia i przez całe życie.”
Wanda Kaczmarek, lek. dent.

„Kurs, który przewraca moje Zycie zawodowe. Dorota nauczyła mnie nie tylko jak robić piękne wypełnienia i przede wszystkim DOBRE wypełnienia, ale co najważniejsze – jak mieć satysfakcję w życiu zawodowym, które przekłada się na życie osobiste. Wielkie podziękowania dla prowadzącej.”
Ania Chmielewska, lek. dent.

„Świetny kurs. Uważam, że powinien go odbyć każdy dentysta, który skończył studia (na początku swojej drogi zawodowej), a najlepiej już w trakcie studiów. Kurs 13 – godzinny (od 9:00 do 22:00) nie wiem jak szybko ten czas minął. Super atmosfera z dużą dawką wiedzy Praktyka (Dorota J), rewelacyjna grupa kursantów. Dziękuję.”
Klaudia Migas, lek. dent.

„Świetne szkolenie podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz umiejętności miękkie w praktyce stomatologicznej! Zmieniło moją perspektywę na pracę stomatologa, podejście do bycia dentystą.”
Dorota Domachowska, lek. dent.

„Kurs doskonały merytorycznie, a fantastyczna energia Doroty z całą pewnością udzieli się każdemu. Szczerze polecam.”
Monika Fularz-Łożecka, lek. dent.

„Świetny kurs zmieniający nie tylko sposób pracy, ale przede wszystkim sposób myślenia o naszej pracy, swojej potrzebie rozwoju zawodowego.
Dużo bodźców do przemyślenia – nie tylko na tematy związane z wypełnieniami.”
Ania Popiwczak, lek. dent.

„Super, można poczuć niesamowitą energię. Jedno z ważniejszych szkoleń w mojej drodze.”
Iwona Ilnicka, lek.dent.

„Kurs rzetelnie prowadzony, cenne informacje jak najbardziej do wykorzystania „od jutra”.
Bardzo fajna prowadząca
Dużo inspiracji i motywacji do działania i zmian.
Dzięki Dorota!”
Magdalena Wilimska-Demus, lek. dent.

„Niesamowicie spędzony czas. Wiedza przekazana w sposób klarowny. Kurs dostarcza dużo informacji, o których niby nie wiedzieliśmy, ale w niepowtarzalny oraz przystępny i trafiający na długo w pamięć uczestników. Polecam wszystkim. Jeżeli się zastanawiałeś, to nie trać czasu.”
Damian Kościukiewicz lek. dent.

„Kurs bardzo inspirujący. Pełen pozytywnej energii. Dorota dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, co nie jest tak oczywiste w przypadku innych kursów na których byłam. Polecam i dziękuję!!!”
Karolina Glanowska lek. dent.

„Dorota, widać Twoją pasję. Zainspirowałaś do zmian mentalnych, które są nieodzowne do rozwoju gabinetu i są potrzebne do wejścia praktyki na wyższy poziom.”
Dziękuję Ci bardzo
Anna Namysłowska, lek.dent.

„Zaraziłaś mnie swoją energią. Dałaś mi siły aby następne dni pracy były bardziej owocne.
Pozwoliłaś mi spojrzeć na swój zawód jak na dzieło ciągle powstającej sztuki. Jesteś wielka, ja dzięki Tobie myślę, że będę również.”
Ewa Iwona Krzyżanowska, lek. dent.

„Bardzo inspirujący kurs. Wiele cennych informacji przekazywanych w przystępny sposób. Szkolenie pozwala nabrać wiatru w żagle i z nową energią wrócić do pracy a także uwierzyć w swoje możliwości jako lekarza.”
Lidia Łuszczyńska- Krwiec, lek. dent.

„Jestem bardzo zadowolona z tego kursu. To była bardzo dobra decyzja. Pierwszy raz prowadzący zmotywował mnie do działania i nie będzie to mój ostatni kurs w Akademii Dawsona.”
Amelia Saja, lek. dent.

„Bardzo mi się podobał. Dużo informacji, które odkryłam na kursie, mimo że chodzę na wiele kursów, uważam, że to były informacje kluczowe, które każdy stomatolog powinien znać już na początku swojej drogi”.
Anna Wesołowska, lek. dent.

„Kurs był fenomenalny. Prowadząca bardzo inspirująca. Motywuje do rozwoju nie tylko zawodowego, ale i osobistego.”
Beata Radomska, lek. dent.

„Myślałem, że robiłem spoko wypełnienia i to się zmieniło, ale teraz będę robił super, piękne, bardzo satysfakcjonujące mnie i moich pacjentów wypełnienia.”
Filip Wiśniewski, lek. dent.

„Kurs jest super. Prowadząca fantastyczna. Pracując popadłam już trochę w rutynę i nie zauważyłam niedociągnięć, które robiłam. Uważam, że ten kurs dodał mi poczucia własnej wartości i rozwinął znowu „na nowo” we mnie skrzydło. Serdecznie polecam.
PS: Wypełnienia wychodzą naprawdę super. Ty też umiesz takie zrobić. Każdy może…”
Magdalena Wawro-Pampuszko, lek. dent.

„Miałem problemy z naturalnym odwzorowaniem anatomii zębów w odcinku bocznym.
Nauczyłem się w łatwy i efektowny sposób kształtować guzki oraz bruzdy tworząc naturalne i szczelne  wypełnienia.
Niesamowicie miła, energetyczna prowadząca, z dużym bagażem doświadczeń i ciekawych rozwiązań.”
Wojciech Frączak, lek. dent.

„Bardzo ciekawy kurs, dał mi nowe spojrzenie na nasz chleb codzienny, czyli wypełnienia. Zainspirował do działania i obudził na nowo radość z pracy. Prowadząca pełna energii i zarażająca pasją.”
Gabriela Olchowska-Kasprzak, lek. dent.

„Dorotka jesteś cudowna”
Ola Nawrot, lek. dent.

„Kurs na światowym poziomie!
Systematyzujący wiedzę na temat adhezji i technik odbudowy zębów bocznych, zdradzający przydatne „triki”. Prowadząca mega energetyczna.”
Karolina Loesch, lek. dent.

„Inspirujący. Zabawny. Ciekawy”
Agnieszka Pabian, lek. dent.

„Daje kopa, energię. Pozwala podnieść swoje wypełnienia na nowy, kosmiczny poziom.”
Łukasz Olejarka, lek. dent.

„Bardzo istotna wiedza dla lekarza praktyka. Dobre przygotowany organizacyjnie i merytorycznie kurs. Dorota uświadomiła mi tak wiele rzeczy, które nie wydawały mi się tak istotne. Metodyka odbudowy bezpośredniej z zachowaniem anatomii zęba dla mnie nowatorska – Dlatego tu jestem.”
Magdalena Dorosz, lek. dent.

„Kurs obfitujący w praktyczną wiedzę oraz rady … nie tylko stomatologiczne.”
Marta Cieśla, lek. dent.

„Przed kursem nie wiedziałam jakie narzędzie wybrać, żeby zrobić fajne bruzdy.
Po kursie umiem zrobić satysfakcjonujące wypełnienie
Warto wybrać ten kurs. Najlepiej wydane pieniądze od dawna! Już czekam na następne.”
Aleksandra Hankiewicz, lek. dent.

„Przed kursem nie wiedziałam jak przekonać pacjenta do jakości za odpowiednią cenę.
Po kursie wiem jak zachęcić pacjenta do „lepszego” leczenia. Przekonać go, że nasza praca jest warta swojej ceny.
Kurs inspirujący i dający wiele chęci do dalszej, lepszej pracy.”
Agata Dąbroś, lek. dent.

„Przed kursem nie wiedziałem jak stosować matryce z kleszczami.Po kursie umiem wykonywać piękne wypełnienia w zębach bocznych”
Marcin Joniec, lek. dent

„Okazało się, że chyba niewiele umiałem. Teraz potrafię, mogę, umiem zrobić to dobrze i z radością dla siebie!
Bardzo dobra organizacja, bardzo dobry wręcz świetny wykładowca. Dużo zrobiliście dla mnie. Mam nadzieję, że nadal będę się rozwijał z Wami. Bardzo dziękuję.”
Alieksei Charniuk, lek. dent.

„Przed kursem nie wiedziałam jak użyć koferdamu. Po kursie umiem używać koferdam i wykonywać piękne wypełnienia.”
Agnieszka Kubicka, lek. dent

„Przed kursem nie umiałam:Szybko i precyzyjnie i ładnie wymodelować powierzchni żującej.
Po kursie umiem:Pracować szybko i efektywnie, aby mieć satysfakcję z wykonywanej pracy.
Mnóstwo pozytywnej energii! Kurs bogaty merytorycznie i praktycznie.”
Aleksandra Kubiak, lek. dent.

„Przed kursem nie umiałam wykorzystać koferdamu do zakładania wypełnień kl. II
Kurs nauczył mnie dużo przydatnych czynności, które ułatwiają i uprzyjemniają pracę, pozwalają się cieszyć dobrymi efektami.”
Małgorzata Musiał, lek. dent.

„Przed kursem nie wiedziałam jak wykonać megaestetyczne wypełnienie, które docenią moi pacjenci i ja będę z niego naprawdę dumna. Po kursie już to wiem i będę w tym dobra. Jeden z lepszych kursów na których byłam.
Paulina Świątek, lek. dent.

„Przed kursem nie umiałam pięknie ukształtować powierzchni żującej. Po kursie wiem wszystko o wypełnieniach.
Kurs bardzo pozytywnie nastrajający, pozwalający z nadzieją patrzeć na lepsze jutro.”
Edyta Brzozowska, lek. dent.

„Przed kursem nie umiałam otworzyć bruzd, wykonać wypełnienia o odpowiedniej wysokości.
Po kursie umiem zrobić bruzdy , dobrać odpowiednią wysokość paska do formówki, prawidłowo korzystać z materiałów – primer, bond, podgrzewacze.
Kurs bardzo mi się podobał! Fantastyczne, energiczne podejście Dorotki. Czas który poświęciła na to, by wyjaśnić wszystkie aspekty, odpowiedzieć na każde pytania, a nawet po prostu wysłuchać nas i naszego marudzenia i przyjemna luźna atmosfera sprawiły, że na pewno wrócę na kursy Państwa Stankowskich.”
Maja Skrzyszewska – Studentka stomatologii

„Przed kursem nie umiałam znaleźć dostatecznej motywacji by poświęcić jednemu pacjentowi tyle czasu.
Po kursie umiem docenić swoją wartość.
Super energetyczny kurs. Może jest jeszcze nadzieja i nie będę musiała hodować owiec ”
Justyna Witeczek, lek. dent.

„Bardzo dużo pracowałam, momentami miałam dość, byłam zmęczona, niewyspana i generalnie miałam doła. Kurs pozwolił mi odnaleźć wiarę w siebie oraz pozytywną energię.”
Agata Modzelewska, lek. dent.

„Prowadząca Dorota Stankowska jest niewątpliwie totalnie oddana uczniom podczas kursu. Ma świetną pozytywną energię; widać ogrom pracy w przygotowaniu i przeprowadzeniu kursu. Wartość merytoryczna bardzo duża. Świetna lekcja stomatologii i coachingu. Dziękuję.”
Kinga Chodór, lek. dent.

„Tutaj naprawdę można nauczyć się jak wykonać estetyczne wypełnienie i… mieć z tego satysfakcję.
Wyciągnąłem z kursu to czego potrzebowałem.”
Michał Ganowicz, dr n. med. lek. dent.

„Dorota chętnie dzieliła się swoją wiedzą z niesamowitą energią. Kurs bardzo zachęca do dobrej, lepszej pracy i wykonywaniu nowych umiejętności.”
Anna Rodziewicz, lek. dent.

„Kurs wyczerpuje w pełni informacje przydatne w praktyce klinicznej. Wplecione aspekty rozwoju osobistego przełamują bariery wewnętrzne. Kurs przeprowadzony przez de Dorotę to czysta przyjemność uczestnictwa.”
Katarzyna Gruszka, lek. Dent.

„Skuteczne, proste i przyjemne, szybkie i sprawne ułatwienie życia Świetna energia, aż się od razu chce.”
Maja Chmielewska, studentka stomatologii

„Rewelacyjny, godny polecenia kurs. Dużo wiedzy praktycznej przekazanej w przystępny sposób.”
Marcin Kopeć, lek. dent

„Dziękuję Dorota za rewelacyjny kurs wnoszący do mojej praktyki wiele nowych elementów, które na pewno wyniosą moje nowe prace na wyższy poziom. Dziękuję za świetną atmosferę sprzyjającą pogłębianiu wiedzy, jak i psychologii samego siebie oraz pacjenta.”
Konrad Chłystowski, lek. dent.

„Kurs niesamowicie energetyczny i energetyzujący. Pierwszy raz brałam udział w szkoleniu, gdzie w taki żywiołowy sposób przekazywana była wiedza. To był bardzo udany dzień! Wiedza przekazana w sposób jasny, przystępny i w 100%.”
Lucyna Kowzan, lek. dent.

„Super kurs, rewelacyjna prowadząca!!! Polecam każdemu, naprawdę warto!!!”
Justyna Mamaj, lek. dent.

„Dużo energii podczas kursu, dużo wiedzy w temacie kompozytów i ich stosowania.”
Bartosz Tomaszek, lek. dent.

„Kurs Wypełnienia w zębach bocznych to esencja wiedzy praktycznej stomatologii zachowawczej. To bardzo motywujące poznać dentystę, dla którego pasja staje się pracą. Albo odwrotnie 🙂 Praca pasją.”
Joanna Oleksiak lek. dent.

„Kurs przygotowany profesjonalnie, zdecydowanie sprostał moim oczekiwaniom. Zainspirowała mnie zwłaszcza część związana z rozwojem osobistym i zawodowym.”
Magdalena Matelska lek. dent.

„Kurs bardzo mi się podobał. Na wszystkie pytania prowadząca odpowiadała wnikliwie i zadowalająco. Byłam usatysfakcjonowana. Uzupełniłam swoją wiedzę o ważne aspekty, które sprawiały mi czasami problem w mojej praktyce. Ogólnie bardzo miło, ciekawie i inspirująco.”
Agnieszka Majewska-Roztoczyńska lek. dent.

„Kurs bardzo mi się podobał. W niesamowicie przystępny sposób podano wiedzę, która okazuje się być niezbędna do prawidłowego, rzetelnego wykonywania naszego zawodu. Osobiście bardzo mi zależy na byciu szczerym i uczciwym w stosunku do pacjentów. Pani Doktor podała wiele sposobów, żeby uzyskać współpracę z pacjentem na bardzo wysokim poziomie (chodzi o poziom satysfakcji z obu stron) – lekarz z własnego dzieła, pacjent z wykonanej u niego pracy.”
Natalia Siódmiak lek. dent.

„Pierwszy taki kurs, na którym byłem. Polecam wszystkim lekarzom zarówno początkującym jak i starym wyjadaczom :)”
Igor Meissner, lek. dent. specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

„Świetny kurs. Przekazuje wiedzę w przeciwieństwie do innych gdzie wiedza jest sprzedawana.”
Radek Dura, lek. dent.

„Kurs nietuzinkowy. Informacje cenne, dużo praktycznych uwag. Oprócz wiedzy dotyczącej wypełnień dużo przydatnych metod z rozwoju osobistego. Dla mnie bomba i mimo późnej pory czuje pozytywną energię po tym kursie. Chce mi się wracać w poniedziałek do pracy z ochotą, by zmieniać i pracować lepiej niż dotychczas.”
Paula Horoszkiewicz, lek. dent.

„Kurs jest innowacyjny, energiczny, motywuje i dodaje wiary w drodze do bycia lekarzem, którym chce być i próbuje na co dzień. Więcej takich kursów – więcej wyszkolonych lekarzy – przełom w myśleniu polskich dentystów. Widać szczere zaangażowanie i pełny profesjonalizm prowadzącej.”
Anna Przybyła, lek. dent.

„Dla mnie wypełnienia w zębach bocznych to nowa przygoda. Nie zajmowałam się tym od wielu lat. Znalazłam tu prosty przepis jak wdrożyć takie leczenie do mojej praktyki. Krok po kroku. Praktycznie. Na pewno skorzystam. Wielkie dzięki Dorota!”
Katarzyna Łukasik-Fąferko, lek. dent.

„Super! Pozwolił mi usystematyzować posiadaną już wiedzę i wzbogacił ją o nowe materiały i techniki. Był odpowiedzią na liczne pytania, na które nie znalazłam dotąd odpowiedzi. Zainspirował mnie, będę stosować w praktyce wszystko, zwłaszcza, że pozwala osiągnąć satysfakcję nawet przy niewielkich zdolnościach manualnych. Uwielbiam rozwój osobisty i super jest połączyć go z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych. Za takie wypełnienia warto zapłacić każde pieniądze – z takim przekonaniem wyjeżdżam – jak ja jestem o tym przekonana to bez problemu przekonam do tego moich pacjentów.”
Joanna Krajewska, lek. dent.

„Kurs był merytoryczny, pełen zaskakujących przerywników energetycznych. Przedstawione informacje na pewno pozwolą uniknąć mi wielu powikłań, które mogłyby powstać w trakcie zakładania wypełnień. Dorota i Przemek działają jak magiczne nadgryzione jabłko znanej firmy informatycznej – uzależniają od siebie.”
Michał Cichoń, lek. dent.

„Pozytywnie zaskoczona formą przekazu wiadomości na kursie. Rzeczowo i w pełni zrozumiale przekazana wiedza. Super energia płynąca od prowadzącej. Zmotywowana wracam do swoich Pacjentów robić im piękne wypełnienia.”
Magdalena Janik – Zając, lek. dent.

„Bardzo dobry kurs, otwiera horyzonty na stomatologię na najwyższym poziomie.”
Katarzyna Pieciak – Bryłka, lek. dent

„Kurs przeszedł moje oczekiwania, zakładanie wypełnień jest najbardziej podstawową umiejętnością lekarza dentysty, okazuje się niestety, że przez lata klasycznej akademickiej edukacji nikt nas tego nie nauczył. Ten kurs to absolutna konieczność. Sprawia, że najmniejsze wypełnienie zmienia się w satysfakcję.”
Romana Markiewicz, lek. dent.

„Kurs wybitny, świetny sposób prowadzenia. Pomimo zakończenia kursu o później porze, Nie czuję się zmęczona, ale pełna energii, inspiracji i chęci działania.Brawa i podziękowania dla doktor Doroty i zespołu.”
Ilona Smalińska-Bławat, lek. dent.

„Bardzo inspirujący kurs praktyczny, wnoszący wiele nowości i inny pogląd na własną praktykę.To wszystko w przemiłej atmosferze.”
Magdalena Sibińska, lek. dent.

„Po tym kursie wierzę, że także w moim gabinecie mogę wiele. I mam energie na zmiany już od poniedziałku.”
Karolina Rutkowska, lek. dent.

„Kurs bardzo dobrze przygotowany. Informacje przekazane były w bardzo ciekawy i przyjemny sposób z zachowaniem bardzo dużej ilości przydatnej i praktycznej wiedzy.”
Justyna Leszczyńska, lek. dent.

„Kurs przygotowany bardzo dobre merytorycznie jak i praktycznie. Oprócz nauki wykonania pięknych wypełnień. Można skorzystać z wielu rad niezmiernie energicznej Doroty. Więcej takich kursów!”
Paweł Porczyk, lek. dent.

„Kiedy zdecydowałam się na ten kurs, byłam nastawiona na zdobywanie wiedzy czysto stomatologicznej. A tu niespodzianka. Dzięki p. Dorocie pogłębiłam nie tylko moją wiedzę, umiejętności praktyczne, ale co dla mnie bardzo, bardzo ważne. Uwierzyłam w siebie jako lekarza, który może pomagać Pacjentom, godnie żyć i cieszyć się ze swojej pracy.”
Edyta Słotwińska, lek. dent.

„Witaj
Wyśmienity, naładowany dobrą energią, optymizmem, wiarą w siebie i innych i w dodatku z pięknym – szczelnym wypełnieniem w zębach bocznych to wyniosłam z kursu. Choć na początku byłam sceptycznie nastawiona do tego amerykańskiego stylu, ale przekonałaś mnie i teraz wiem, że warto się cieszyć, uśmiechać do innych i dbać o zdrowy, piękny uśmiech pacjentów.
Wszystko super. Dziękuję.”
Katarzyna Pawłowska-Derlatka, Lek. dent.

„Kurs Doroty to nie tylko wiedza. To pasja, uśmiech i pozytywna energia. Wszystko czego oczekiwałem.”
Maciej Tomczak, dr n. med.

„Świetny kurs! Pełen energii i motywacji. Temat wypełnień w zębach bocznych został wyczerpany całkowicie. Polecam wszystkim. Ja zaczynam od poniedziałku.”
Katarzyna Mech-Makowka, Lek. dent.

„Kurs motywujący do podejmowania nowych wyzwań. Mam nadzieję, że otworzy mi nowy „horyzont”. Zaczęłam zmieniać sposób myślenia już w trakcie kursu.”
Urszula Cholewińska, Lek dent.

„Kurs dał mi dużo motywacji do lepszej pracy. 12 godzin minęło wręcz niepostrzeżenie. Nie mogę się doczekać wdrożenia wszystkich nowości i nowych umiejętności w codziennej praktyce.”
Małgorzata Gałczyńska-Rusin, Dr n. med.

„Kurs pełen inspiracji potwierdzający, że warto rozwijać się, uczyć nowych rzeczy, a wspaniałe jest dla mnie to, że takie podejście daje efekty i radość w pracy i w ogóle w życiu. Dzięki temu spotkaniu mam poczucie usystematyzowania wiedzy, zdobyłam nowe umiejętności i poznałam ludzi, których cieszy praca i jest ich i moja pasją.”
Edyta Bernatek, Lek. dent.

„Od wielu lat biorę udział w szkoleniach, warsztatach, ale niejednokrotnie miałam ostry niesmak i poczucie źle wydanych pieniędzy. Jadąc do dr Doroty Stankowskiej nie miałam takiego poczucia, że żałuję ani jednej chwili spędzonej w Poznaniu. Pani doktor to niesamowita (trochę szalona) osoba z ogromną wiedzą, którą się dzieli bez żadnego problemu. Jest zawsze uśmiechnięta i pogodna. Zaraża swoją energią. Dzięki niej wiem, że podążam dobrą drogą. Dziękuję.”
Magdalena Ziemkowska, Lek. stom.
„INSPIRACJA!”
Małgorzata Glonek, lek. dent.

„Kurs bardzo mi się podobał. Trochę w stylu „amerykańskim” Po pierwsze: ogromna wiedza praktyczna. Po drugie: mega pozytywna energia. Po trzecie: MOC, która zmienia moje podejście do przyszłej pracy w nowej klinice. Dziękuję Dorota”
Edyta Ciężka-Hsiao, dr n. med, specjalista stomatologii zachowawczej z ednodoncją

„Kurs bardzo inspirujący, wykraczający poza tematy stomatologiczne. Dobra energia i entuzjazm. Merytorycznie i technicznie przygotowany perfekcyjnie. Jestem w stanie wprowadzić te techniki pracy od razu w swojej praktyce. Kurs inspirujący ale i praktycznie bardzo przydatny. Odpowiada na wszystkie pytania z zakresu stomatologii zachowawczej.
Dziękuję Dorota! Jesteś niesamowita!”
Hanna Osuch, lek. dent.

„Długo wybierałam się na ten kurs. W końcu podjęłam decyzję i nie żałuję. Dużo praktycznych wskazówek, dużo pozytywnej energii, która daje dużo motywacji do dalszej pracy, dającej jeszcze więcej satysfakcji.”
Agnieszka Rokosz-Majewska, lek. dent.

„Bardzo pomocny kurs, pokazujący jak pogodzić trwałość, funkcjonalność wypełnienia z jego estetyką na najwyższym poziomie.”
Anna Faron, lek. dent.

Regulamin

Przykład reprezentatywny dla RATY 0%: RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0,00%, całkowita kwota kredytu: 3995 zł, całkowita kwota do zapłaty: 3995 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu: 0,00 zł ( w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, 10 równych rat w wysokości po: 399,5 zł. Kalkulacja na dzień 5.11.2019 r. dokonana na reprezentatywnym przykładzie (przy założeniu, że dla kredytu odnawialnego cała jego kwota została wykorzystana jednorazowo w ramach Raty 0% nie zaszły okoliczności skutkujące nieprzedłużeniem umowy). Propozycją objęte są wybrane szkolenia na zasadach dostępnych na: REGULAMIN. Umowa o kredyt konsumencki zawierana jest, po dokonaniu pozytywnej oceny zdolności kredytowej, pomiędzy kredytobiorcą a Alior Bank S.A. Powyższe ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz film!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz wszystkie artykuły teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Zobacz wszystkie artykuły teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Pobierz ten artykuł teraz!

Zapisz się do naszego newslettera! (Możesz się wypisać w każdej chwili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ADP Dorota, Przemysław Stankowscy, Robert Białach s.c. z siedzibą w Poznaniu. Szczegóły.

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).