Dlaczego Dawson?

Akademia Dawsona to nie tylko specjalistyczny ośrodek naukowy, gwarantujący pierwszorzędne kursy stomatologiczne. To przede wszystkim społeczność lekarzy, którym przyświeca idea wszechstronnej i dalekowzrocznej stomatologii. W naszej Akademii adepci oswoją się ze złożonymi i często pomijanymi zagadnieniami poprzez liczne, przydatne szkolenia. Protetyka, chirurgia stomatologiczna, okluzja czy stomatologia estetyczna nie będą mieć dla Was żadnych tajemnic

 • SZKOLENIA Z OKLUZJI

  Kursy dla dentystów dotyczące okluzji dedykowane są lekarzom chcącym z powodzeniem leczyć swoich pacjentów w pełni przewidywalny sposób. Kluczem do tego, oraz do powtarzalności zabiegowej, jest poznanie filozofii leczenia traktującej procedury przez pryzmat funkcji narządu żucia.

 • KURSY ESTETYCZNE

  Kompletna stomatologia cechuje się minimalną inwazyjnością i najwyższą estetyką, dlatego nasz program obejmujący kompleksowe szkolenia dentystyczne zagwarantuje nową jakość pracy dla każdego stomatologa. Wszelkie omawiane zagadnienia, od wypełnień w odcinku przednim i idealne uzupełnienia w zębach bocznych, inlay oraz onlay, poprzez procedury interdyscyplinarne, ujęte są w kontekście doskonałego efektu wizualnego oraz współczesnych założeń stuprocentowej stomatologii.

 • KURSY CHIRURGICZNE

  To program kursów pozwalający posiąść wiedzę i umiejętności pracy z pacjentem chirurgicznym od podstawowych do najbardziej zaawansowanych przypadków.
  Na każdym etapie kursanci otrzymują pakiet gotowych i sprawdzonych procedur, które w części warsztatowej są wykonywane na preparatach. Od pierwszych kroków z w chirurgii i ergonomią pracy po zabiegi podniesienia dna zatoki, implantologię w strefie estetycznej, czy odbudowę kości. Chirurgia 3P – pewna, powtarzalna i przewidywalna.