Chcielibyśmy zaprosić Państwa na wyjątkowe szkolenie „Digital dentistry and Complete Care Dental Practice”, które odbędzie się 1-2 czerwca 2019 r. w Poznaniu. Pierwszy dzień szkolenia poprowadzi Ian Buckle, który przedstawi cyfrowe rozwiązania w kompleksowym leczeniu. Drugiego dnia szkolenia Larry Guzzardo nauczy Was jak zapewnić optymalną opiekę Pacjentom oraz jak poprawić wynik finansowy gabinetu. Szkolenie będzie tłumaczone symultanicznie na język polski przez najlepszych tłumaczy w Polsce.

CYFROWE ROZWIĄZANIA W KOMPLEKSOWYM LECZENIU

Stomatologia cyfrowa staje się codziennością i  zaczynamy przyzwyczajać się do cyfrowego przebiegu pracy w przypadku implantów, ortodoncji i procedur naprawczych. Czy możemy z powodzeniem wykorzystywać rozwiązania cyfrowe do bardziej skomplikowanych przypadków? Głównym celem szkolenia jest pokazanie, jak protokoły cyfrowe mogą zastąpić prawie każdą analogiczną procedurę, jaką stosujemy w stomatologii ogólnej i estetycznej.

Celem szkolenia, będzie między innymi zainspirowanie  dentystów do zaangażowania się w technologię cyfrową. Osoby, które korzystają na co dzień z technologii cyfrowych w stomatologii, dowiedzą się jak mogą uzyskać maksymalne korzyści oraz jak mogą stać się bardziej wydajni. Zostaną przedstawione protokoły, które rozciągają technologię do granic możliwości.

Czy możemy jednak z powodzeniem wykorzystać rozwiązania cyfrowe, gdy mamy do rozwiązania bardziej złożone problemy? Oraz jak wykorzystać stomatologię cyfrową kiedy mamy interdyscyplinarne przypadki lub planowane są zmiany w pionowym wymiarze zwarcia?

PODCZAS SZKOLENIA PROWADZĄCY ZAPREZENTUJE PRZYPADKI I NAGRANIA, ABY ZADEMONSTROWAĆ:

 • Jakie dane musimy zebrać, aby rozwiązać złożone przypadki
 • Jak przetwarzać te dane, aby pomóc w diagnozie
 • Protokoły krok po kroku do cyfrowego planowania leczenia
 • Jak korzystać z protokołów cyfrowych, aby poprawić komunikację z pacjentem i akceptację planów leczenia
 • Sekwencjonowanie przypadków w celu uzyskania przewidywalnych rezultatów
 • W jaki sposób metody cyfrowe poprawiają komunikację z zespołem interdyscyplinarnym i technikiem laboratoryjnym
 • Dlaczego cyfrowa stomatologia zwiększy produktywność, wydajność i przewidywalność

Uczestnicy będą mogli wykorzystać cyfrowe rozwiązania do przepływu pracy w kompleksowej stomatologii.  Ian Buckle pokaże, jak zbierać dane potrzebne do przeprowadzenia badania i postawienia diagnozy, w tym wirtualną artykulację w centralnej relacji. Jak wykorzystać te dane do opracowania cyfrowego planu leczenia, w tym cyfrowego projektu uśmiechu i cyfrowych wax-up’ów. Pokażę, jak korzystać z cyfrowego planowania dla ortodoncji, implantów, protokołów chirurgicznych i protetycznych w ramach tego planu leczenia. Zostaną omówione sposoby użycia metod cyfrowych, aby komunikacja z technikiem  była bardziej wydajna, aby produkcja ostatecznych uzupełnień była jeszcze bardziej przewidywalna. Ian zaprezentuje, jak korzystać z technologii cyfrowej, aby dostarczyć korony, inlay’e, onlay’e  tego samego dnia.

Jeśli zastanawiasz się nad włączeniem technologii cyfrowej do swojego gabinetu lub chcesz lepiej wykorzystać technologię, która już posiadasz, ten kurs  dostarczy Ci wszystkich informacji, które potrzebujesz.

KOMPLETNA OPIEKA W PRAKTYCE DENTYSTYCZNEJ

Przestań się męczyć z niejasnymi krokami do wprowadzenia kompletnej opieki w Twojej praktyce. To szkolenie uprości kroki niezbędne do przemiany Twoich obecnych systemów, abyś mógł prowadzić praktykę dentystyczną sprawnie i zyskownie. Cały Twój zespół będzie zainspirowany i zmotywowany do przyspieszenia przemiany i wyjdziesz z gotowym planem zapewnienia wyjątkowej opieki pacjentowi, by zbudować wysoce zyskowną praktykę, wszystko to dostarczając kompletną opiekę.

NAUCZYSZ SIĘ:

 • Umiejętności słownych do prezentacji planów leczenia i zwiększenia akceptacji przez Pacjentów
 • Trzech niezbędnych składników każdego badania klinicznego
 • Efektywnych strategii prawidłowego postępowania podczas rozmów telefonicznych z nowymi pacjentami.
 • Specyficznych liczb opisujących praktykę, które powinieneś śledzić oraz co one pokazują.
 • Jak zachować bezstresowy plan pracy i poprawić produktywność
 • Jak stworzyć balans pomiędzy Twoją praktyką i życiem rodzinnym.

Larry M. Guzzardo prowadzi wszechstronny, spersonalizowany konsulting na miejscu wyłącznie dla dentystów i ich pracowników. Przez ostatnie dwie dekady pomagał profesjonalistom realizować finansowe i prywatne cele. Jego systemy biznesowe i marketingowe skupiają się bezpośrednio na dwóch głównych celach: poprawie wyniku finansowego i zapewnieniu optymalnej opieki pacjentowi. Idzie również o krok dalej. Wierzy, że ludzie są najważniejszym zasobem praktyki i rozwinął konkretne programy do tworzenia zmotywowanych członków zespołu, których działania powodują rozwój Twojej praktyki.

TERMIN: 1-2 czerwca 2019

GODZINY:
1 czerwca – 9:00-18:00
2 czerwca – 9:00-18:00

PROWADZĄCY: Ian Buckle, BDS, Larry M. Guzzardo

MIEJSCE: Hotel Novotel Malta Poznań, ul. Termalna 5, 61-028 Poznań

INWESTYCJA:

rejestracja i płatność do 15 marca 2019 –  2497 PLN
rejestracja i płatność po 15 marca 2019 – 2967 PLN
rejestracja i płatność po 25 kwietnia 2019 – 3587 PLN

Pierwsze 20 biletów w cenie: 2267 PLN
(oferta obowiązuje tylko przy zapisie oraz dokonaniu wpłaty) 

Zapraszamy również na wydarzenie, które odbędzie się 31 maja 2019  „Zrozumieć T-SCAN cyfrowy system rejestracji i analizy zwarcia oraz jego integrację z innymi urządzeniami dla lepszej diagnozy i leczenia.”, które poprowadzi dr Chris Stevens.

OPIS KURSU:

Zastosowanie nowych technologii w codziennej praktyce stomatologicznej do których należy cyfrowy system rejestracji i analizy zwarcia T-SCAN wymaga od użytkownika szczegółowej wiedzy nt. stosowanego urządzenia i umiejętności praktycznych umożliwiających jego prawidłowe używanie.

Uzyskane wyniki bowiem nie mają żadnego znaczenia jeżeli są nieprawdziwe i jeżeli nie potrafimy ich interpretować, co jest niezbędne by postawić prawidłową diagnozę. Diagnozę, która jest podstawą dalszego prawidłowego leczenia.

Integracja systemu T-SCAN z innymi urządzeniami takimi jak skaner wewnątrzustny, elektromiograf czy analizator wibracji stawów skroniowych pozwala na jeszcze lepsze stawianie diagnozy i w efekcie lepsze leczenie.

Wykład będzie tłumaczony symultanicznie na język polski. Dla Uczestników przygotowany jest obszerny skrypt w języku polskim lub angielskim (do wyboru).

T-SCAN to:

Intuicyjne w obsłudze narzędzie do wizualizacji nieprawidłowości zwarcia – edukacja pacjenta i przedstawienie sposobu leczenia

 • Precyzyjne dane pomiarowe to większy komfort pracy i lepsze rezultaty;
 • Ograniczenie do minimum korekt i nieodpłatnych wizyt powtórnych – idealne dopasowanie już za pierwszym razem;
 • Większa trwałość wypełnień i uzupełnień dzięki identyfikacji negatywnych sił;
 • Możliwość bieżącego monitorowania zgryzu pacjentów.

Prowadzący: dr Chris Stevens (San Praire, Wisconsin)

TERMIN: 31 maja 2019

GODZINY:
 13:00-20:00

PROWADZĄCY: dr Chris Stevens

MIEJSCE: Hotel Novotel Malta Poznań, ul. Termalna 5, 61-028 Poznań

REJESTRACJA NA 3 DNI SZKOLENIA ( Zrozumieć T-SCAN cyfrowy system rejestracji i analizy zwarcia oraz jego integrację z innymi urządzeniami dla lepszej diagnozy i leczenia oraz Digital dentistry and Complete Care Dental Practice) –  31.05-2.06.2019 r.  

rejestracja i płatność do 15 marca 2019 –  3097 PLN
rejestracja i płatność po 15 marca 2019 – 3567 PLN
rejestracja i płatność po 15 kwietnia 2019 – 4187 PLN

Ian Buckle, BDS
Starszy wykładowca i dyrektor Dawson Academy w Wielkiej Brytanii

Ian Buckle jest pierwszym Międzynarodowym członkiem wydziału pedagogicznego w Dawson Academy for Advanced Dental Education w St. Petersburg na Florydzie. Jako dyrektor kliniczny The Dawson Academy w Wielkiej Brytanii, Dr. Buckle prowadzi wykłady na temat stomatologii funkcjonalnej i estetycznej na poziomie krajowym (Wielka Brytania) i międzynarodowym. Angażuje się bezpośrednio w zajęcia z Podstaw Programów Nauczania, seminaria i kluby naukowe, a także zapewnia kształcenie ustawiczne dla specjalistów dentystycznych w ostatnim czasie w całej Europie. W praktyce spędza około dwóch trzecich swojego czasu, a jedną trzecią jako wykładowca. Uważa, że ta równowaga utrzymuje go w czołówce obu dyscyplin.Ian zakwalifikował się na Uniwersytet Liverpool w 1985 roku. Ma ponad 30-letnie doświadczenie w praktyce ogólnej, zarówno w sektorze prywatnym, jak i w National Health Service. Członek Amerykańskiej Akademii Stomatologii Kosmetycznej (AACD), Brytyjskiej Akademii Stomatologii Kosmetycznej (BACD), Brytyjskiego Towarzystwa Stomatologicznego (BDA) i Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (ADI), który co roku kończy ponad 100 godzin kształcenia podyplomowego.Ian Buckle prowadzi prywatną praktykę w malowniczej wiosce Thornton Hough na Wirral, koncentrując się na kompleksowej rekonstrukcji, estetyce i implantologii. The Practice to brytyjska placówka The Dawson Academy, mieszcząca się w odrestaurowanej XVII-wiecznej stodole.

Larry M. Guzzardo

Larry rozpoczął swoją 24-letnią karierę jako specjalista ds. szkolenia, prowadząc programy szkoleniowe takie jak aktywne słuchanie, obsługa klienta, zarządzanie stresem oraz rozwój kariery. Od czasu przejścia na konsulting dentystyczny w pełnym wymiarze czasu 22 lata temu, Larry skupił swój talent i doświadczenie wyłącznie na zarządzaniu praktyką dentystyczną, systemami biznesowymi i rozwoju liderów. Larry prezentował liczne serie szkoleń, m. in. „Wygrać akceptację pacjenta”, „Systemy komunikacji biznesowej”, oraz „Wyzwanie przywództwa”. Larry M. Guzzardo prowadzi wszechstronny, spersonalizowany konsulting na miejscu wyłącznie dla dentystów i ich pracowników. Przez ostatnie dwie dekady pomagał profesjonalistom realizować finansowe i prywatne cele. Jego systemy biznesowe i marketingowe skupiają się bezpośrednio na dwóch głównych celach: poprawie wyniku finansowego i zapewnieniu optymalnej opieki pacjentowi. Idzie również o krok dalej. Wierzy, że ludzie są najważniejszym zasobem praktyki i rozwinął konkretne programy do tworzenia zmotywowanych graczy zespołowych, których działania pokazują ich zaangażowanie w wynik Twojej praktyki. Larry przemawiał dla profesjonalistów w całych Stanach Zjednoczonych o Zarządzaniu Praktyką, otrzymał Speaker’s Appreciation Award od wielu organizacji, m. in.:American Academy of Cosmetic Dentistry, American Academy of Implant Dentistry North Carolina Holiday Dental Conference, Atlanta Dental Hygienist Association.

Dr Chris Stevens

Absolwent Marquette University School of Dentistry, jest wykładowcą o międzynarodowej renomie w tematyce zasad okluzji, diagnostyce i leczeniu zaburzeń skroniowo-żuchwowych, kształtowania uśmiechu, odbudowy pełnego uzębienia i implantologii. Od ponad dwóch dekad jest aktywnym wykładowcą i miał przyjemność wykładać dla tysięcy przedstawicieli zawodów medycznych obejmujących dentystów, medyków, chiropraktyków i fizykoterapeutów w kraju i zagranicą. Od 1991 roku prowadzi szkolenia dla lekarzy i ich personelu pomocniczego z zakresu prawidłowego używania sprzętu wspomaganego komputerowo stosowanego w stomatologii. Urządzenia te znalazły szeroko zaakceptowane zastosowanie w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń skroniowo-żuchwowych, repozycjonowaniu 3-D żuchwy, zasadach okluzji i procesach zarządzania okluzją.
Dr Stevens jest współzałożycielem Wielospecjalistycznej Kliniki Bólu Uczelni Medycznej w Wisconsin. Obecnie wykłada zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i w Europie, utrzymując centrum kształcenia – Centrum Badań Zaawansowanych z Estetyki Funkcjonalnej i Odtwórczej oraz prowadząc praktykę prywatną w Sun Prairie, Wisconsin. Jest również autorem wielu publikacji m.in.Technology to Control Excessive Occlusal Contact Force (2016)